Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lekezelő velem állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lekezelő velem állandóan a párom?

Figyelt kérdés

35/F vagyok. A velem egykorú párom állandóan elégedetlen, nagyjából mindennel. Nekem tartozásaim vannak rokonaim felé, ugyanis csak így tudtam saját lakást venni, hál' istennek, hogy nem kellett banki hitelhez folyamodnom. Ő azonban annyit lát az egészből, hogy "áll az életünk" mert mert én ilyenre pazarlom a pénzt, hogy törlesztek. Nem is érti, hogy miért kell megadnom a tartozást testvérnek/szülőnek, ő is kapott lakást a szüleitől és nem kellett kifizetnie. Meg miért nem veszek egy jobb autót, mert a mostani majd' szétesik alattam. Mondtam, hogy mindennek megvan a maga ideje, mondtam, hogy 2-3 éven belül tuti össze tudok gyűjteni egy új autóra. Szerinte ezzel én milyen negatív vagyok hogy ilyen távlatokban gondolkozok, ezért nem sikerül soha semmi nekem, mert nem vonzom be a jót.


Én egyébként egyáltalán nem érzem, hogy állna az életem! Hétfőtől vasárnapig dolgozok, a főállásom mellett folyton maszekolok, idejét sem tudom mikor telt el az életemből egyetlen nap is munka nélkül. 1-1,5 havonta össze tudom szedni a pénzt egy nagyobb dologra is: mosógép, étkező garnitúra, rolók az ablakokra....de max ennyi fér bele. Őszerinte áll az életünk.


Nem tehetek róla, hogy azzal, hogy neki a feneke alá raktak a szülei egy bebútorozott fullos lakást, autót stb. ő ezzel 20 év előnyre tett szert, amit én nem tudok behozni egyszerűen.

Szerintetek van jövője ennek, hogy ilyen lekezelően viselkedik? Jobbra vágyik, és csak én maradtam így a biológiai órája végére? Persze elmondja, hogy ő mennyire értékeli az élet apró örömeit, de azért hetente egyszer biztos hogy kiesik ebből a szerepéből.



#aláz #lekezelő #aranyásó #számítóbarátnő
2020. okt. 25. 15:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
77%

Te abban vagy hibás hogy nem töltesz elég időt vele. A nőknek kell az együtt töltött tartalmas idő.

Ő pedig abban hogy nem értékeli hogy ennyire tepersz azért hogy meglegyen mindenetek, sok más nő lehet hogy jobban megbecsülne.

Összességében viszont inkább neked van igazad, mert ha akar valamit az ember azért meg kell dolgoznia.


Amúgy ha nem dolgoznál ennyit akkor meg lehet az lenne a baj.

2020. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettotoknek igaza van, mert az azert nem haladas, hogy megallas nelkul dolgozol es neha veszel egy uj butort a lakasba. Ennyitol meg siman allhat egy helyben az eletetek. Nyilvan egy uj auto sem haladas, hiaba komolyabb osszeg. Szerintem az a gond, hogy nem latja, hogy ez barmikor is mashogy lenne majd, legalabbis ki tudja, mennyi ido, mire visszaadod a penzt, es addig ugyanez lesz, mint most, es gondolom tart is mar egy ideje. 5-6 even keresztul ugyanott allni, ugyanugy gurizni a “semmiert” az nem haladas.

De nyilvan neked is igazad van valahol, mert kolcsont kaptal amit vissza kell adni es tenyleg jobb, mint a bank. De ha emiatt esetleg elhagy, az az o szemszogebol jogos lesz.

2020. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

A sok munka ellenére elég sok időt töltök vele, lényegében minden hobbimat, baráti sörözéseket megszüntettem, hogy minőségi időt töltesek vele. De nem elég. Szerinte én egy férfiatlan mártír vagyok.

Sose voltam egy pozitív ember, de mióta ismerem eléggé lehúzott az örökös degradálásával, küzdök folyamatosan, de tudom hogy sose lesz neki elég. Tehetek érte 99 jó dolgot, azt megköszöni, az neki alap. Ő csak arra az egyre fog koncentrálni, ami nem jó.


Kiváló példa: egy kívzjátékot játszottunk, amit mindig megnyerek ellene, mert műveltségben jóval fölötte állok, de ezt nem éreztetem vele. A több száz kérdés közül volt egy (szerinte alap kérdés), amire nem tudtam a választ. Egész este ezt hallgattam, hogy én ezt nem tudtam, és ez milyen gáz már, jó hogy nem nagy társaságban játszottuk...

2020. okt. 25. 17:15
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Na, ennyi panaszkodás után egyetlen kérdés marad: miért vagy még mindig vele?
2020. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Mert jó ember. Sokat fejlődtem mellette emberileg-lelkileg, ha nem akar degradálni éppen, akkor kiválóak a vele töltött esték, csendes közös borozgatások. Ki tudjuk hozni egymásból a legjobbat, csak úgy érzem olykor irreálisak az elvárásai felém.
2020. okt. 25. 17:24
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

#15 Akkor ezt most csendben itt hagyom, olvasd vissza: "Sose voltam egy pozitív ember, de mióta ismerem eléggé lehúzott az örökös degradálásával, küzdök folyamatosan, de tudom hogy sose lesz neki elég. Tehetek érte 99 jó dolgot, azt megköszöni, az neki alap. Ő csak arra az egyre fog koncentrálni, ami nem jó."

Ez eléggé üti azt, amit a 15-ös kommentedben írsz. Gondolkodj el ezen.

2020. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Úgy veszem ki, rombol téged és egy primitív nő. S láthatóan már nehezen bírod a hülyeségeit. Azt hiszem, találsz majd mást, akivel jobban kijössz.
2020. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baja, hogy nincs gyereke? Érzi, hogy kifut az időből?
2020. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
De! A gyerekkel napi szinten nyaggat hogy mikor csinálunk már kisbabát? De 3 naponta dühében szakítani akar, utána lenyugszik és kezdődik a kisbabás nyaggatás elölről. Ezt nem tudom hova tenni nála.
2020. okt. 25. 17:59
 20/29 anonim ***** válasza:

Igazából még az ,mint probléma hiányzik.

Hogy aztán végképp bekeragadj egy ilyen lelkileg lehúzós kapcsolatba.

2020. okt. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!