Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem elég amennyit teszek, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem elég amennyit teszek, de képtelen vagyok egyelõre többre, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

A pasim szóvá tette, hogy nem vagyok elég aktiv az ágyban, nem kezdeményezek, de magát a szexet élvezem.

Más kapcsolatomban is volt ez gond, olyankor megpróbáltam változtatni, párszor kezdeményeztem, de akkor sose volt jó pillanat, igy teljesen abbahagytam.

Az is hogy sose keresem en, mindig ö kell keressen, ez is többször volt probléma, akkor most én is nekiálltam keresni, de nem látom értelmét, mert úgyis jelentkezik, mikor ideje van és úgy érzem rámászok.

Nem jó érzés keresni, föleg hogy a kapcsolat még csak párhónapos.

Azonkivül az is baj, hogy nem mondom, hogy szeretem elég gyakran, és valóban nehéz nekem érzéseket kimutatni, valami visszafog, nem tudom, mi, igy kiadni magam egy pasinak nem látom jónak, föleg nem az elején.

Most már kezdi érdeklödését veszteni irántam, mert túl passzivnak lát, de én nem tudom leteperni, jelenleg erre képtelen vagyok.

Valahogy megfagytam belul, igaz, gyerekkoromban se mutattam ki ha tanitónô jó jegyet adott, az örömöm.

Mindig titkoltam örömöm, bánatom.

Büszkeségböl, nem tudom miert.

Lehet ha több idö telne, nem tudom.

Ha többet tennek, nem lennék önmagam, jelenleg.

Régen talán jobban ragaszkodtam emberekhez, jobban kimutattam, most nem tudom, mi az oka.



2020. okt. 26. 13:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Most meg el is bizonytalanodtam, úgy érzem rámunt, ezért mondja ezt, és most már annyit sem akarok tenni mint eddig
2020. okt. 26. 13:11
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ember akkor törekszik, amikor nincs megelégedve egy helyzettel egy állapottal,amikor változást akar.

Úgy tűnik neked jó így is meg nélküle is.

Szóval mindegy.

Ha megunta a passzivitásod, akkor majd odébb áll.

2020. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lehet turelemmel es szeretettel, elérné talán
2020. okt. 26. 13:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de te sem vagy benne biztos...

Többéves kapcsolat után szoktak ide jutni az emberek.

Olyannyira hervasztó és romboló a hozzáállásod, hogy melletted inkább önértékelési problémákat lehet szerezni, nem örömöt.

És ezzel nem megsérteni szeretnélek.

Olyan ,mintha vendégségben lennél a saját életedben és várod a kiszolgálást meg a megoldást mástól.

2020. okt. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy jutottam ide es hogyan nézne ki a normális viselkedés
2020. okt. 26. 13:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem szeretnél vagy nem próbálsz rájönni, akkor szerinted kinek legyen igazán fontos?

Beszélgess erről a pároddal vagy egy barátnővel olyan emberrel, akiben megbízol és elfogadod a véleményét

Nem kell,hogy mások döntsenek helyetted, de egy kívülálló egész másképp lát dolgokat, mint aki benne él.

Törekedj!

Azzal csak előbbre leszel.

2020. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tipikusan a pároddal kell alaposan megbeszélni, de aztán tenni is kell érte...ezt csak azért írtam, mert valahogy nem érzem benned a tüzet. Kicsit olyannak tűnsz, mint akinek az is jó, ha van valakije, de az sem baj, ha nincs.
2020. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Es az baj, utolsó?
2020. okt. 26. 15:19
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Más igényeitek vannak egy kapcsolatban, ennyi. Ha nem akarsz többet tenni, akkor szakítsatok. Van sok pasi, aki pont annyi kontaktusra vágyik, mint te, próbálj olyat keresni. De így, egy ilyen langyos kakiban ellenni, amiről tudod, hogy a másiknak nem jó... inkább ne.
2020. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Neked baj?

Úgy tűnik nem

A párodnak baj?

Úgy tűnik igen.

Egy párkapcsolatban, ha benne vagy és az egyik félnek valami nem kerek, akkor az baj?

Igen, egy kapcsolatban az ilyesmi az,amire megoldás kell, nem a szőnyeg alá söpörni. Hidd el ,sok kis apróság is tud nagy problémát okozni. De a te esetedben ez a nemtörődöm viselkedés azért problémás, mert a másik azt hiszi, hogy érdemes energiát, időt fektetni a megjavításába

Pedig neked igazából tökmindegy.

Ez viszont azért nagy baj, mert valahol hülyét csinálsz egy másik emberből.


Ezt az időt, amit arra fordít, hogy rájöjjön hogy tegyen a kedvedre tölthetné hasznosabban is,ha tudná, hogy neked ennyire minden mindegy.


Sokminden van az életben ami pótolható. Az idő nem ilyen. Nem akarok nagy bölcsességeket mondani neked ezzel kapcsolatosan, mert fiatalon többnyire én sem foglalkoztam ezzel.

Az idő olyasmi, amit nem tudsz visszaadni, pótolni,ha elvetted.

2020. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!