Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arcon köpném a barátomat ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arcon köpném a barátomat ezek után most lekéne lépnem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok a szavak embere és ez a kezdektől így van, meg úgy amúgy az életemben általánosságban elmondható rólam, hogy nehezen beszélek az érzéseimről. De minden más módot megragadok szerintem, hogy kimutassam az érzéseimet a párom iránt. Neki ezek oly annyira apróságok, hogy felsem tűnik neki vagy úgy gondolja ez az "alap" ezt ő is megteszi értem. A lényegen nem változtat, hogy azért teszem ezt,mert ezzel is az érzéseimet mutatom így ki. Én minden hónapban 1x elviszem őt vacsorázni. Igen,most lehet fogja pár ember a fejét, de igen nőként én invitálom "randira" és én fizetek ilyenkor mindent. Amikor meg ő csinál,szervez programot akkor én nem nyúlok a pénztárcához. (De ő évente 2x ha csinál(t) ilyet..nem szemrehányás..csak úgy megjegyeztem..) Valamint gyakran meglepem ajándékokkal, olyan ételeket csinálok zömével amit nagyon szeret..én meg amúgy kqvára nem, ezért plusszba magamra is kell főznöm, de sosem nyavalyogtam érte. Csak ez is figyelmesség. De szerintem természetesnek gondolja ezeket. Aztán bármikor amikor szüksége van valamire akkor azonnal ugrok, tanácsot adok neki, megvígasztalom, mindig megkérdezem hogy telt a napja. Ezentúl tényleg sokszor megölelem és ilyenek. Minden kqvára hiába volt hosszú éveken keresztül.


A barátom LEVELET értiteke(??) LEVELET írt nekem ( miközben együtt élünk ) a párnámra tette ( ő dolgozott én meg hazaértem és akkor ez fogadott) azt írta nekem nagyon röviden, hogy elfáradt, lelkileg megviselte az egész amin keresztül ment miattam, megöli a csend ami hosszú ideje van köztünk. MI A P....CSA???????? Elvileg minden rendben volt én úgy tudtam. Sosem mutattam ki az érzéseim semmilyen formában sem. Nem értékelem őt NEM SZERETEM, nem érzi, hogy szeretném ő azt akarja, hogy valaki őrűlten legyen oda érte és akarja őt meg ilyenek. Én meg semmibe vettem mindig és eljött az ideje, hogy elmondja szakít velem, ha csak ezután a levél után nem változok meg és ja azért levélben írta, mert tudja..tudja hogy én nem tudok beszélni az érzésekről, de ezután várja tőlem,hogy elé álljak.


Nem tudom kivel élek együtt 3 éve, de én szedem a sátorfámat már és jelenleg is őt várom. Elment a boltba a tesóival. Írt smst-t hogy fél óra és jön haza csókolja a buksim. Bennem eltört valami. Ha most hazajön én szívem szerint pofán köpném. De nincs hova mennem. Közös albérlet. Max az utcára mehetnék sehol sem tudok megszállni.



Ui: kqvára nem láttam rajta a fájdalmat amiket átélt. Mindennap szexelünk, jókat nevetünk, munka után együtt vagyunk éjjel nappal hétvégén programok, barátokkal együtt. Kqvára nem értem az egészet.


A kérdés a fő kérdés..


2020. okt. 29. 19:41
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
97%
hát erre nagyon nem lehet hasznosat mondani, mert vagy te nem érzékeled jól a valóságot, vagy ő...
2020. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
24%

Miért nem ő megy? Dobd ki!


És legközelebb ne párt, hanem szeretőt keress!

2020. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
2 különböző valóságban éltek. Nekem az jött le az írásodból, hogy nem illettek össze. 2 külön nyelvet beszéltek Szerintem mindkettőtöknek jobb lesz, ha szétmentek. Kitartást neked.
2020. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Miért szeretőt????? Nekem kapcsolat kell. Gyerekeket akarok majd és férjet mint minden normális ember
2020. okt. 29. 19:57
 5/40 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ezt 3 év után nem tudom most benyelni neki. Ez a nesze neked itt a semmi is a bajom veled.
2020. okt. 29. 19:58
 6/40 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem tudod benyelni neki, veszekedj vele egyet jó hangosan. Ereszd ki a gőztnyugidtab, hadd ismerje meg egy másik arcodat is. Majd pakold össze a cuccait, és rakd ki az ajtó elé. Menjen, ahova akar. (Nem akarlak elkeseríteni, de sztem neki megvan már a következő barátnő-jelölt. Lesz neki hova mennie...)
2020. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy más a szeretet nyelvetek egy olyan probléma amit meg lehet érteni, és értelmezni a másiknak. Ha hazajön, akkor igenis beszélj vele, hagy érezze a vágyott érzelmeket!
2020. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
15%

A kérdésed, és ezen válaszod: "4/7 A kérdező kommentje:

Miért szeretőt????? Nekem kapcsolat kell. Gyerekeket akarok majd és férjet mint minden normális ember" alapján, neked komoly érzelmi függőséged van. Komolyan mondom, hogy keress egy dilidokit, mert jönni fog egy pasi, aki padlóra tesz mentálisan!

2020. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
0%
"Mindennap szexelünk, jókat nevetünk, munka után együtt vagyunk éjjel nappal hétvégén programok, barátokkal együtt." Most akkor jó vagy rossz vele lenni? Minek kefélsz minden nap valakivel, aki 3 évig folyamatosan szarik rád elmondásod szerint? Egyáltalán minek voltál vele 3 évig, ha olyan rossz? Ja, hogy volt lakásod, meg jókat kefélhettél. Te is megéred a pénzedet...
2020. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

JÉÉÉZUUUSOOOM!!!


Hát le a kalappal Tisztelt Kérdező! (Nekem 46 éves koromra viszonylag hasonló helyzet jutott...) A "szakítás" indoka UGYANEZ. Pedig ismerte a leterheltségem valódi okát...


Jön a MINDENSZENTEK ÉS HALOTTAK NAPJA - ilyenkor tavaly elhunyt Édesanyámat ÚJRA MEGSIRATOM... mert itt van az ideje!


Ui: éld meg a SZAKÍTÁS gyászát és próbáld elengedni! Tényleg nem segítenének a szüleid? Miért kerülnél az utcára? Talán még fiatal vagy...

2020. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!