Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arcon köpném a barátomat ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arcon köpném a barátomat ezek után most lekéne lépnem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok a szavak embere és ez a kezdektől így van, meg úgy amúgy az életemben általánosságban elmondható rólam, hogy nehezen beszélek az érzéseimről. De minden más módot megragadok szerintem, hogy kimutassam az érzéseimet a párom iránt. Neki ezek oly annyira apróságok, hogy felsem tűnik neki vagy úgy gondolja ez az "alap" ezt ő is megteszi értem. A lényegen nem változtat, hogy azért teszem ezt,mert ezzel is az érzéseimet mutatom így ki. Én minden hónapban 1x elviszem őt vacsorázni. Igen,most lehet fogja pár ember a fejét, de igen nőként én invitálom "randira" és én fizetek ilyenkor mindent. Amikor meg ő csinál,szervez programot akkor én nem nyúlok a pénztárcához. (De ő évente 2x ha csinál(t) ilyet..nem szemrehányás..csak úgy megjegyeztem..) Valamint gyakran meglepem ajándékokkal, olyan ételeket csinálok zömével amit nagyon szeret..én meg amúgy kqvára nem, ezért plusszba magamra is kell főznöm, de sosem nyavalyogtam érte. Csak ez is figyelmesség. De szerintem természetesnek gondolja ezeket. Aztán bármikor amikor szüksége van valamire akkor azonnal ugrok, tanácsot adok neki, megvígasztalom, mindig megkérdezem hogy telt a napja. Ezentúl tényleg sokszor megölelem és ilyenek. Minden kqvára hiába volt hosszú éveken keresztül.


A barátom LEVELET értiteke(??) LEVELET írt nekem ( miközben együtt élünk ) a párnámra tette ( ő dolgozott én meg hazaértem és akkor ez fogadott) azt írta nekem nagyon röviden, hogy elfáradt, lelkileg megviselte az egész amin keresztül ment miattam, megöli a csend ami hosszú ideje van köztünk. MI A P....CSA???????? Elvileg minden rendben volt én úgy tudtam. Sosem mutattam ki az érzéseim semmilyen formában sem. Nem értékelem őt NEM SZERETEM, nem érzi, hogy szeretném ő azt akarja, hogy valaki őrűlten legyen oda érte és akarja őt meg ilyenek. Én meg semmibe vettem mindig és eljött az ideje, hogy elmondja szakít velem, ha csak ezután a levél után nem változok meg és ja azért levélben írta, mert tudja..tudja hogy én nem tudok beszélni az érzésekről, de ezután várja tőlem,hogy elé álljak.


Nem tudom kivel élek együtt 3 éve, de én szedem a sátorfámat már és jelenleg is őt várom. Elment a boltba a tesóival. Írt smst-t hogy fél óra és jön haza csókolja a buksim. Bennem eltört valami. Ha most hazajön én szívem szerint pofán köpném. De nincs hova mennem. Közös albérlet. Max az utcára mehetnék sehol sem tudok megszállni.



Ui: kqvára nem láttam rajta a fájdalmat amiket átélt. Mindennap szexelünk, jókat nevetünk, munka után együtt vagyunk éjjel nappal hétvégén programok, barátokkal együtt. Kqvára nem értem az egészet.


A kérdés a fő kérdés..


2020. okt. 29. 19:41
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
0%
Kár volt lepontozni a válaszomat, szerintem a kérdező futott bele hatalmas ön-ellentmondásokba, illetve nem értem, hogy ha olyan rossz neki, akkor miért tűrte ezt évekig, és ha minden nap keféltek, együtt töltöttek egy rakás időt, programokat szervetek, akkor mindezt miért, ha állítólag rossz volt neki.
2020. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
#11 A kérdező értetlenül áll, mert ő úgy érezte minden rendben. Olvasd el figyelmesen még 1x!
2020. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Nekem SEMMI gondom nem volt. Szerintem minden úgy volt jó ahogy volt!!! Egy szóval sem mondtam,hogy nekem rossz lenne vagy nem vagyok vele boldog!!! Annyit írtam,hogy én mivel mutatom ki az érzéseimet. Azthittem a mai napig, hogy ezt érti és így kerek minden. De a mai nap után kiderült, hogy neki ez nem elég, sőt mintha alap lenne vagy nem tudom..mert megsem említette a figyelmességem vagy ilyenek. Csak hogy én egy sz....r alak vagyok aki mellett tönkre ment lelkileg. Nem ismételném magam.


Anyukám az élettársával él együtt egy kis házban. Nem tartom velük a kapcsolatot régóta. Néha telefonon beszélünk. Nálunk ez így megszokott, mert elég fiatalon elmentem otthonról és így külön életet folytatva egyre kevesebbet kerestük egymást. Apukám meghalt amikor 6 éves voltam.


Nincsen hova mennem csak a híd alá kb.


Nem a barátom tart el és nem az ő lakása. Albérlet! Ketten fizetjük. De közölném, hogy én 18 éves korom óta itt vagyok a párom meg 1 éve költözött be ő előtte a szüleinél dekkolt.

2020. okt. 29. 20:48
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

"De közölném, hogy én 18 éves korom óta itt vagyok a párom meg 1 éve költözött be ő előtte a szüleinél dekkolt."


Akkor? Miért te mennél?

2020. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Hangsúlyozom én úgy éreztem minden rendben volt. Pont ezért vagyok teljesen meglepve.


Ráadásul PONT ma PONT MOST kell még elvinni a tesót haza aztán beugrani a haverhoz és utána jön haza.

2020. okt. 29. 20:50
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha te laksz ott régebben, akkor ne te lépj le. Lépjen le a barátod. Ő akar menni. Hadd menjen. Segíts neki csimagolni, nehogy maradjon.
2020. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Azért,mert jelenleg 2-en fizetjük az albérletet. Fele-fele és korábban is volt lakótársam. A bérlő 2 főre adja ki. Ha egyedül lennék mennem kéne. A barátnőm amikor elment a párom kb 2 hétre már itt volt. Ő viszont ha maradna azonnal tudna ide embert szerezni,ismerőst.
2020. okt. 29. 20:51
 18/40 A kérdező kommentje:
*tulajdonos
2020. okt. 29. 20:53
 19/40 anonim ***** válasza:
9%

Na jó...akérdező válaszai alapján, ez vagy kamu, vagy a kérdező mentális problémákkal küzd, hiszen pl. a 17 válasza alapján inkább kiköltözik, sok év után, csak a kanija maradjon.


Ez kamu lesz.

2020. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy nyámnyila. Menjen a pasi, és keress te lakotársat. Biztos te is fogsz tudni találni valakit.
2020. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!