Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arcon köpném a barátomat ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arcon köpném a barátomat ezek után most lekéne lépnem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok a szavak embere és ez a kezdektől így van, meg úgy amúgy az életemben általánosságban elmondható rólam, hogy nehezen beszélek az érzéseimről. De minden más módot megragadok szerintem, hogy kimutassam az érzéseimet a párom iránt. Neki ezek oly annyira apróságok, hogy felsem tűnik neki vagy úgy gondolja ez az "alap" ezt ő is megteszi értem. A lényegen nem változtat, hogy azért teszem ezt,mert ezzel is az érzéseimet mutatom így ki. Én minden hónapban 1x elviszem őt vacsorázni. Igen,most lehet fogja pár ember a fejét, de igen nőként én invitálom "randira" és én fizetek ilyenkor mindent. Amikor meg ő csinál,szervez programot akkor én nem nyúlok a pénztárcához. (De ő évente 2x ha csinál(t) ilyet..nem szemrehányás..csak úgy megjegyeztem..) Valamint gyakran meglepem ajándékokkal, olyan ételeket csinálok zömével amit nagyon szeret..én meg amúgy kqvára nem, ezért plusszba magamra is kell főznöm, de sosem nyavalyogtam érte. Csak ez is figyelmesség. De szerintem természetesnek gondolja ezeket. Aztán bármikor amikor szüksége van valamire akkor azonnal ugrok, tanácsot adok neki, megvígasztalom, mindig megkérdezem hogy telt a napja. Ezentúl tényleg sokszor megölelem és ilyenek. Minden kqvára hiába volt hosszú éveken keresztül.


A barátom LEVELET értiteke(??) LEVELET írt nekem ( miközben együtt élünk ) a párnámra tette ( ő dolgozott én meg hazaértem és akkor ez fogadott) azt írta nekem nagyon röviden, hogy elfáradt, lelkileg megviselte az egész amin keresztül ment miattam, megöli a csend ami hosszú ideje van köztünk. MI A P....CSA???????? Elvileg minden rendben volt én úgy tudtam. Sosem mutattam ki az érzéseim semmilyen formában sem. Nem értékelem őt NEM SZERETEM, nem érzi, hogy szeretném ő azt akarja, hogy valaki őrűlten legyen oda érte és akarja őt meg ilyenek. Én meg semmibe vettem mindig és eljött az ideje, hogy elmondja szakít velem, ha csak ezután a levél után nem változok meg és ja azért levélben írta, mert tudja..tudja hogy én nem tudok beszélni az érzésekről, de ezután várja tőlem,hogy elé álljak.


Nem tudom kivel élek együtt 3 éve, de én szedem a sátorfámat már és jelenleg is őt várom. Elment a boltba a tesóival. Írt smst-t hogy fél óra és jön haza csókolja a buksim. Bennem eltört valami. Ha most hazajön én szívem szerint pofán köpném. De nincs hova mennem. Közös albérlet. Max az utcára mehetnék sehol sem tudok megszállni.



Ui: kqvára nem láttam rajta a fájdalmat amiket átélt. Mindennap szexelünk, jókat nevetünk, munka után együtt vagyunk éjjel nappal hétvégén programok, barátokkal együtt. Kqvára nem értem az egészet.


A kérdés a fő kérdés..


2020. okt. 29. 19:41
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet lehet ez a facebook-os kiírás - ha ennyien ajánlják!


Na, mi történt végül? Szabad elmesélni - vagy várnál egy kicsit még, hogy lehiggadjanak a kedélyek?

2020. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Semmi nem történt. Nem tudok elmenni.
2020. okt. 30. 20:59
 33/40 anonim ***** válasza:
93%
Nem is neked kell elmenned, írtuk már. Ès akkor még sem beszèltètek?
2020. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
13%

Rendben van. Majdcsak elkezdtek ötleteket gyártani ahhoz, hogy valamiféle VIDÁMSÁGOT CSEMPÉSSZETEK a "kapcsiba"...


Halloween jelmez felöltése? (Éppen most láttam egy "dögös rucit" ma kora este egy fiatal Hölgyön - ilyen jellegű buliba készül a hétvégén.)


Éppen egy ÉLETVIDÁM TÁRSASÁGBAN voltam, ahol összeültünk szépen imádkozni, mint a Jó Kis Angyalkák. (Felnőtt, Érett Fejjel persze.)


Évek óta ismerem Őket és nagyon sokat mesélünk egymásnak milyen dolgok történnek a világban... szinte egy pénteket sem hagyok ki, amikor sikerül összeülni néhányan. (Ma kb. 6-an vagy 7-en voltunk.)


A nyári szünet kivételével szeptembertől májusig rendszeres találkozóink vannak. Imádságos szövet után szentírás olvasás-értelmezés van.


Karácsonyi ajándékon "agyalás"?! Felnőtt színező?! Közös fotó, amin megpróbáltok valamiképpen MOSOLYOGNI?! Örökbe fogadni egy kis állatot - kutyát vagy macskát?! (Menhelyről persze...) Esetleg valamilyen egzotikus madarat? Aranyhörcsög? Tengerimalac?


Egyéb társasjáték? Mivel VIDÁMÍTOTTÁK FEL a gyerekkorotokat? Szüleitekkel milyen viszonyban vagytok? Tartjátok még a kapcsolatot? Testvérek/unokatestvérek? Nagyszülőkről régi, megkopott emlékek?

2020. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
12%

Javítok: imádságos SZÖVEG elmormolása után szentírás olvasás-értelmezés van. Jó is az, amikor az ember TÉNYLEG NINCS TÁRSAS MAGÁNYBAN... hanem egy tényleg BEFOGADÓ-ELFOGADÓ közegben töltheti a korán sötétedő estéket!


Még tudok adni SZÍNES KIS KÖNYVECSKÉKET GYÖNYÖRŰ ILLUSZTRÁCIÓKKAL - annak aki éppen igényli (mármint egy frissen gyászoló ismerősömre gondoltam konkrétan.) Én is SZÍVESSÉGBŐL KAPTAM, hogy legyen mit nézegetni magányos óráimban. Na jó, egy kicsit a "gyerekének" is tarthat az illető, akitől kaptam, hiszen 15 évvel idősebb Nálam. Neki ugyanis nem született, még házasságban sem.


Egyelőre nem érzi szükségét a társaságba járásnak a frissen gyászoló idősebb életkorú Hölgy, hiszen HÚSZ NAPJA vesztette életét a második párja. Egyszer már megözvegyült, ez a második...

2020. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Te mit szívtál?
2020. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

34 / 35


Te biztos erre a kérdésre szántad válasznak, amit írtál?

2020. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
0%

Próbálom tovább csitítgatni az esetlegesen megmaradt Lelki Fájdalmaikat egymás irányában. Igyekszem gyógyírral szolgálni, hogy további - minél inkább fájdalommentes - estéik legyenek egymással.


Miért gond az, ha valakinek az e-mailes lelkisegély nyújtás jobban megy, mint esetleg a telefonon keresztüli beszélgetés?

2020. okt. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
K@muuu:D?ezis.
2020. okt. 31. 10:20
 40/40 anonim ***** válasza:

Hát igen, hosszú volt az őszi szünet... máskor egy könyvkiadót kellene megkeresni "Rém Romantikus Regény" megírásának próbájával!


Ui: végig érzékelhető volt, hogy SEMENNYIRE NEM HIHETŐ az egész sztori.

2020. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!