Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos elvárás fél év után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos elvárás fél év után?

Figyelt kérdés

Adott a szituáció: mindketten pesten tanulunk/dolgozunk a párkapcsolat kezdetén, de a covid miatt én távmunkára kerültem, ő pedig távoktatás és kitték a koliból. Ezért mindketten haza költöztünk, viszont én sokkal sokkal messzebb lakok pesttől mint ő. Én már keresek pénzt, ezért szerinte nekem ki kellett volna így is vennem pesten albérletet, hogy a munkámhoz nem szükséges, hogy együtt lehessünk, viszont a nem költözne oda, nagyon gyakran jönne/ottaludna, mert anyagilag nem tud ebbe beszállni. A látogatás is az én dolgom, mert én "húztam el messzire", és neki nagyon sokat kell tanulnia. Ilyen esetben tényleg annak a félnek kell mindent megtennie, aki inkább megteheti? Mindezt csupán fél éves kapcsolatban, egy éves albérlet szerződést aláírva? Vagy tényleg én voltam a szemét, mert a munkámért ott lennék de a szerelmemért nem?

Jogos az elvárása, vagy sem?



2020. nov. 2. 02:01
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Hogy tud valaki így megváltozni attól hogy múlik a fellángolás fél év után, durva... Soha semmi problémája nem volt dolgokkal, aztán hirtelen én lettem a szemét, kiderült hogy mennyi sérelem érte, de a legtöbb olyan apró, hogy örülne a legtöbb ember ha ilyen kapcsolata lenne.

Álomvilágban el szerintem, neki csak az ameriakifilmes szerelem a mérvadó. De majd egyszer talán felébred, de lehet addigra késő lesz :( Amúgy hihetetlenül jól kijöttünk fél évig, aztán teljesen megkattant. Felrótta, hogy nincs közös programunk, amikor a karatén után (amikor az miatt nem tudtunk menni semerre) kijelentette, hogy a 1,5 hónapos vizsgaidőszakba ő már pedig sehova nem megy. Ezt úgy képzeljétek el, hogy még egy órás séta a városban sem, teljesen bezarkózott. És ezután még ő dob ki, egy 3 órás utazásom után. Brutál. Én meg mentem nyalizni, meg minden, mit megtettem...

Bocsi, story time vége, de ezt le kellett írnom.

2020. nov. 2. 18:37
 12/36 anonim ***** válasza:
69%

elmult az un. honeymoon szakasz eddig talan eleg volt az ido es a szeretet amit raforditottal a csajra,most mar az keves,innentol mar azert tudna szeretni amit nyujtani tudsz, ami jelenleg azt jelenti neki,h egy 3 oranyira levo penisz


a csajok altalaban sosem eresztenek el egy f***t amig meg nem fogtak egy masikat szoval valszeg mar valaki massal talalkozgat


sajnalom haver, kitartast


magaddal torodj es jard a sajat utadat

2020. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Fejezze be az iskolát és aztán pampogjon. Ez igy nem jogos elvárás.
2020. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Én csak időt akartam még, hogy tudjak gyűjteni egy kis pénzt, mert rikán adódik ilyen lehetőség hogy nem kell több mint felét elkölteni..
2020. nov. 4. 21:01
 15/36 A kérdező kommentje:
De az is igaz, hogy a kapcsolat fontosabb mint a pénz, és ez miatt volt is bűntudatom kicsi. De szerintem akkor se ismerte volna el, hogy én mekkora áldozatot hozok, ha megteszem..
2020. nov. 4. 21:03
 16/36 Noren1989 ***** válasza:
Bàtya, egyedül elég sok időd lesz. Mi a helyzet amúgy? Léptél valamit?
2020. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Kösz.. xd

Már mindent megléptem, tényleg nincs mit tenni.

2020. nov. 4. 21:05
 18/36 anonim ***** válasza:
ha kicsit ki vagy még, akkor nezz CoachGregAdams videokat az segithet
2020. nov. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fél év után nem jogos ilyet elvárni. Mi is csak 3 év után költöztünk össze. Addig meg ment az 500 km-es ingázás.

Nem értem, hogy van pofája ilyet elvárni.

2020. nov. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Kéznél legyél, hogy ágyra járjon, de azt is te fizesd.

Ez a tény.

A többi a körítés.

Komoly próbakő egy ilyen járvány, hogy kimutatkozzék mindenkinek

a jelleme, és hogy milyen minőségű a kapcsolat.

2020. nov. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!