Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos elvárás fél év után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos elvárás fél év után?

Figyelt kérdés

Adott a szituáció: mindketten pesten tanulunk/dolgozunk a párkapcsolat kezdetén, de a covid miatt én távmunkára kerültem, ő pedig távoktatás és kitték a koliból. Ezért mindketten haza költöztünk, viszont én sokkal sokkal messzebb lakok pesttől mint ő. Én már keresek pénzt, ezért szerinte nekem ki kellett volna így is vennem pesten albérletet, hogy a munkámhoz nem szükséges, hogy együtt lehessünk, viszont a nem költözne oda, nagyon gyakran jönne/ottaludna, mert anyagilag nem tud ebbe beszállni. A látogatás is az én dolgom, mert én "húztam el messzire", és neki nagyon sokat kell tanulnia. Ilyen esetben tényleg annak a félnek kell mindent megtennie, aki inkább megteheti? Mindezt csupán fél éves kapcsolatban, egy éves albérlet szerződést aláírva? Vagy tényleg én voltam a szemét, mert a munkámért ott lennék de a szerelmemért nem?

Jogos az elvárása, vagy sem?



2020. nov. 2. 02:01
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

" találjunk rá közösen valami megoldást."

Milyen megoldást akarsz arra találni, hogy már nem szeret téged? haver, ennek vége. Ha kiveszed a lakást, még dughattad volna egy ideig, ennyi. Azt elfelejtetted leírni, hogy van köztetek 10-13 évnyi korkülönbség. Ő egy fiatal kis csini csaj, végtelen lehetőségekkel, hogy pasit szerezzen. Őt komoly kapcsolat nem igazán érdekli, ezért nem is hatotta meg, hogy te lakásra gyújtesz. Ő csak jókat akar szexelni, bulizni, utazni és erre találni fog másik pasit. Te meg gondolom már azon agyaltál hogy feleségül vennéd. Nos, ez nem fog megtörténni. Volt egy szép félévetek, ezt tedd el magadnak. Örülj neki, félévig dughattál egy csini, okos, fiatal lányt. Jöhet a következő csaj.

2020. dec. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Ez meg akkor is abszurd volna, ha a magyar fizetesek es budapesti berleti dijak normalisabb viszonyban allnanak.
2020. dec. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy 10-13 év különbség lenne? Ez egyszerűen nem igaz.
2020. dec. 18. 22:10
 34/36 Noren1989 ***** válasza:

Kérdező, nyugi, 31-es csak sztereotípiàkban tud gondolkodni, mert semmi sajàt tapasztalata...


Nyugodj meg, inkàbb mesélj, mi a helyzet mióta kiraktad?

2020. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Ő rakott ki engem.. És a helyzet azóta változatlam
2020. dec. 18. 23:10
 36/36 Noren1989 ***** válasza:
Szóval még lógatod az orrod, de nem punciba?
2020. dec. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!