Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon vágyom szeretőre, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágyom szeretőre, de nem merem meglépni a megcsalást, veletek is volt már ilyen? 23n

Figyelt kérdés

Nagyon vágyom egy szeretőre de egyidejűleg viszont tudom hogy ha megtenném végtelen Bűntudatom lenne a párom iránt akit egyébként nagyon szeretek.

5 éve vagyunk együtt, voltak jelentkezők akikkel félre léphettem volna de mindig vissza léptem vagy bele se mentem eleve. Vágyom az újra és az izgalomra, mégsem vagyok képes megtenni.

Mivel lehetne ezt a vágyat megszüntetni?


2020. nov. 4. 23:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
49%
11# Te vagy az érzékeny férfi megtestesítője :)))))
2020. nov. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%
Mi a fsz baja van az embereknek? Olyan nehéz szakítani vagy mi?
2020. nov. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
45%

Gyerekek. Nem arról van szó, hogy nem szeretné a párját. Szereti. Bármilyen hihetetlen, a legtöbb embernél NEM egyenlő a szerelem és a vágy.

Persze, lépjünk túl azon, hogy itt mindenki egy sötétben szexelő csoda, akik 18 évesen megtalálják életük párját és 80 éves korukig együtt vannak úgy, hogy másra rá sem néznek.

2020. nov. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagyok érzékeny. Csak reális. Utálom a kettősmércét s minden igazságtalanságot. Ennyi. Ha egy megcsalásnál féreg állat a férfi, mint elkövető, akkor a nő is legyen az.
2020. nov. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%
De mi a fenéért akarsz szeretőt? Ennyire szar a szex? Mert akkor inkább szakíts, ilyen fiatalon simán lesz jobb partnered.
2020. nov. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
88%
En azt mondom, ha massal is akartok dugni, el kell menni swingerpartyba. Az korrekt. Nem az a baj szerintem egy kapcsolatban, hogy massal is kefelne az ember, hanem ha atb****a a masik fejet. Ez a swingerrel elkerulheto, mert az tiszta dolog.
2020. nov. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha szeretnéd a párodat, nem gondolkoznál ezen. Hiába bizonygatod, ez ennyire egyszerű.
2020. nov. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
75%
Ha rossz a szex, az pont annyira probléma, mint bármi más a kapcsolatban. Valószínűleg nem is szereted, csak a megszokás tart mellette, és a gyávaság. Sokkal jobb lenne minél előbb szakítani, és olyan társat találni, aki mindent megad neked, mint becsapni magadat, és őt.
2020. nov. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
20%
gyerek kis lány agy még, korán határozodtál , sok 10-en éves bele esik..te meg a példája annak , hogy a fiatal lányok alkalmatlanok 10 -30 éves kapcsolatra..
2020. nov. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
93%
32 éves vagyok, 15 éve a férjemmel. Nem mindig rózsaszín vattacukor. De itt jön képbe, hogy a hűség döntés kérdése. Neked kell eldönteni, hogy meg tudod-e becsülni azt, ami van, vagy inkább újra vágysz. Egyébként mi lenne, ha újra megismernéd a párodat? Mennyire figyeltél rá az utóbbi hónapokban? Mikor beszélgettetek utoljára csak egymásra figyelve? Mikor feledkeztetek utoljára egymásba annyira, mint az első pár randin? Biztos, hogy pont ugyanolyan a barátod, mint 5 éve?
2020. nov. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!