Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon vágyom szeretőre, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágyom szeretőre, de nem merem meglépni a megcsalást, veletek is volt már ilyen? 23n

Figyelt kérdés

Nagyon vágyom egy szeretőre de egyidejűleg viszont tudom hogy ha megtenném végtelen Bűntudatom lenne a párom iránt akit egyébként nagyon szeretek.

5 éve vagyunk együtt, voltak jelentkezők akikkel félre léphettem volna de mindig vissza léptem vagy bele se mentem eleve. Vágyom az újra és az izgalomra, mégsem vagyok képes megtenni.

Mivel lehetne ezt a vágyat megszüntetni?


2020. nov. 4. 23:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
80%
Nő vagyok, de ha egyszerűen nem szereted a párodat, nem egyszerűbb szakítani? Azért nem 20 éves házasok vagytok 3 gyerekkel-bár én akkor is inkább próbálnék normális stílusban elválni, mint szeretőt tartani-.
2020. nov. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
82%

Nézd, két lehetőséged van:


-Megéled a vágyaidat ebben a kapcsolatban-amúgy tudja a párod hogy mire vágysz és próbalja is megadni?


-Kilépsz ebből a rossz kapcsolatból és keresel másikat. Ha a szex nem kielégítő akkor az egy rossz kapcsolat, még ha másban működik is, tapasztalatból mondom. Addig kell kilépni amikor még nincs lakáshitel, gyerek, utána már igen nehéz. Ezt is tapasztalatból mondom.

2020. nov. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, te nem szereted a párod. Ha szeretnéd, nem agyalnál szeretőkön. Sokkal tisztességesebb lenne szakítanotok, mert már most folyamatosan hazudsz neki, pedig szemmel láthatóan elhidegültél tőle. Legyél egyenes és fejezd ezt be, vagy így, vagy úgy!
2020. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
49%
Komolyan mondom hányinger ide feljönni. Több időt nem szeretnék erre a lényre fecsérelni, és még cukormázasan is fogalmaztam.
2020. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem akarsz bűntudatot akkor hagyd el. Ha viszont nem bírod fékezni magadat ( én sem tudtam) akkor tedd meg. 1 évig volt szeretőm a párom mellett. Majd bevallottam neki, hogy beleszerettem a szeretőmbe. Ő is viszont szeret, és úgy néz ki én elhagyom őt. Teljesen összetörtem a lelkét. Majd bebuktam a szeretőmmel, mert mellettem is volt csaja, szóval duplán visszakaptam az élettől. Exem azóta talált magának egy “rendes” barátnőt, én meg rájöttem nem való nekem a hosszútávú kapcsolat. Megtanultam, hogy többet nem csalok meg senkit. Inkább idejében szakítok.
2020. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!