Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a férfiak, akik valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik valóban gyereket szeretnének, ki is vennék a részüket a gondozásból és a nevelésből?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt azt, hogy a férfi pelenkát cserél, etet, fürdet, altat.

A gyerek pár éves korában már tanítja mit szabad, mit nem, játszik a gyerekkel, fejleszti a készségeit.

Nem csak úgy akar gyereket, hogy megcsinálja és majd az anyja felneveli, és a gyerek bizonyos korában bekapcsolódik a nevelésébe, ha úgy érzi...


Vannak még olyan férfiak, akik a szó szoros értelemben gyereket tudnának nevelni?


2020. nov. 9. 08:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Egyértelmű nem? Ahogy a házimunka is osztott feladat. Akárki akárhogy mondja hogy a nő dolga, ha két ember csinálja akkor gyorsabban kész és több idő marad programokra, meg bármire
2020. nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Áh... Max. ímmel-ámmal odateszi magát némelyik. "Játszik" vele, csak közben az egyik percben el "kell" szaladnia pisilni, a másikban kakilni, a harmadikban elkészíteni és meginni egy teát/kv-t, a negyedikben sürgősen arrébb tenni valamit és így tovább, mert kín és dögunalom nekik akár csak egyetlen órát egyhuzamban végiggyerekezni. Megeteti, ha elő van készítve a kaja, a terep, minden. Esetleg hozza-viszi (bölcsi, ovi, suli vagy program), mert olyankor többnyire csak vezetnie kell, másra nincs gondja. De a legtöbb még ennyit sem tesz meg. A gyerek a nő dolga és gondja még ma is, aki mást állít, az nézzen szét és lásson is(!) a tipikus gyerekes helyeken, hallgassa meg, amikor a kicsik arról mesélnek, mi hogy zajlik a családban...
2020. nov. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Személye válogatja,de a többség nem
2020. nov. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
15%
Ostoba nők általánosító baromságai...
2020. nov. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még a nők is másképp képzelik el a babázást, mint amilyen élesben lesz :)
2020. nov. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen férfi. 2 gyerekünk van, 5,5 és 2 évesek, az apjuk az első perctől csinál velük mindent. Magától, nem azért, mert baszogatom vele. Vállalkozásom van, általában napi pár órát dolgozom, akkor ő intézi a gyerekeket és a lakást is, de van olyan is, hogy mikor ő itthon van, akkor én végigdolgozom a napot, ilyenkor is vele vannak a gyerekek. Nem a mamával, meg a bébiszitterrel, vele (nincs is szitterünk amúgy, a nagyszülők pedig aktív korúak még, dolgoznak). Pelenkázza a kicsit, ebédet főz nekik, kimegy velük sétálni, altatja a kicsit délután, kirakózik a naggyal, kitörli a fenekét stb. Mindezt úgy, hogy nincs kétpercenként "anyaaaaaa", pedig a házban vagyok. Ja, és nekem is lehet néha programom egyedül, nem csak neki, ilyenkor is szó nélkül vallalja őket. Mindez persze kölcsönös, mi elég egyenlően vesszük ki a részünket mindenből. Megjegyzem, ha nem lenne ilyen, tuti nem lett volna második gyerekünk. Szerintem kb így néz ki, ha egy férfi tényleg akar gyereket.
2020. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A környezetemben körülnézve van ilyen, meg van olyan típusú férfi is.


A nők egy részének ez a tulajdonsága a férfinek fontos volt a párválasztás során, ők nem csalódtak, akiknek a párválasztásnál olyan fontos szempontok játszották a szerepet, mint az, hogy milyen menő a férfi, milyen kocsija, karizma van, mekkora party arc, ők utólag sipákolnak.



(Mielőtt valaki azt mondja, hogy ezt nem lehet előre tudni, annak mondom, hogy aki a gyerek előtt is megfogott egy fakanalat, egy porszívót, megcsinált egy mosást, az általában a gyereknevelésben is résztvesz, aki addig hazaért, hátra dőlt, és várta a kaját, a tiszta inget, a rendes lakást, az ezen a téren is ritkán változik.


megjegyzés: ellenpélda persze mindenre van, de azért ez általában ez a fenti eset jól működik)

2020. nov. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A férjem altatja, eteti, fürdetésnél is ott van, játszik vele, elviszi sétálni, ha látja, hogy már kivagyok, hogy egyedül lehessek itthon kicsit. Vigyáz rá, ha elmegyek futni vagy lovagolni. Pelenkázni nem szokta, csak ha nagyon muszáj. Például egyszer pár hete úgy beállt a derekam, hogy 3 napig wcre nem tudtam elmenni egyedül meg kiszállni az ágyból, na akkor pelenkázta is. Nem dicsekvésből mondom, csak hogy tényleg van ilyen is. Sőt, jobban elgügyög vele, mint én. Neki valahogy jobban kézre meg szájra áll a "müntyörgés", mint nekem. Van időm magamra, van időm hajat mosni, meginni egy kávét, reggelizni. Foglalkozik vele addig. Jó is, hogy ezeket leírtam, mert mostanában kicsit mérges voltam rá más miatt, de most hogy ezt végiggondoltam, hogy milyen arany életem van mellette, inkább lesz.rom a hibáit. 27N
2020. nov. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Igen, becsüld meg.

Én a fél karomat adnám érte, ha ilyen párt találnék...

Mert ugye hiába vágyok családra, ha még a megfelelő férfit sem találom...

2020. nov. 9. 09:54
 10/19 anonim ***** válasza:
40%

"Mert ugye hiába vágyok családra, ha még a megfelelő férfit sem találom..."


Ez egy nehéz kérdés... általában olyan férfi nem létezik, aki az élet minden területén tökéletes a sportos testtől, a kiemelkedő IQ-n át, a meleg, gondoskodó, természeten, a hűséen keresztül...


Aki mégis ilyen, ő általában az elsők között kel el, mert minden nő fél életét adná érte :)


Szóva marad az, hogy a meglévő tulajdonságokból kiválasztod azokat, amik fontosak a családalapításhoz, és elfogadod, hogy cserébe mondjuk nem lesz kockás hasa... (vagy bármi egyéb, ami manapság a fotó alapján lévő párkeresés során kiderül, de a családalapításnál már nem fontos).


Szerintem rengeteg olyan férfi van, aki normális, gondoskodó, tudja, hogy hogyan működik egy mosógép, viszont mondjuk nem az a csajmágnes, aki fél perc alatt felcsíp.


A legtöbb nő ismerős nagyon irigy az ilyen gondoskodó férjekre, miközben a párválasztás alatt pont azokat a srácokat szórják ki elsőnek, akikből ilyen férj lenne, mert "olyan béna volt az első randin".

2020. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!