Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a férfiak, akik valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik valóban gyereket szeretnének, ki is vennék a részüket a gondozásból és a nevelésből?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt azt, hogy a férfi pelenkát cserél, etet, fürdet, altat.

A gyerek pár éves korában már tanítja mit szabad, mit nem, játszik a gyerekkel, fejleszti a készségeit.

Nem csak úgy akar gyereket, hogy megcsinálja és majd az anyja felneveli, és a gyerek bizonyos korában bekapcsolódik a nevelésébe, ha úgy érzi...


Vannak még olyan férfiak, akik a szó szoros értelemben gyereket tudnának nevelni?


2020. nov. 9. 08:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát nem egyszerű, az biztos, a mai élvhajhász világban.
2020. nov. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
10es jól leírta.
2020. nov. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
10: Szerintem sokan egyszerűen csak nem találkozunk velük (időben). Ismerek ilyen férjeket, apákat, számomra vonzóak, és mi is jól működhetnénk együtt, csak ők már korábban találkoztak egy másik nővel, akivel szintén jól működnek. Ennyi a történet, maradnak a családot eleve nem is akaró szélhámosok vagy a mindenanődóga' típusok. Ők alkotják a többséget, tehát velük van nagyobb esély találkozni.
2020. nov. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy igen, ez óriási szerencse. És nem az, hogy ilyen a férjem, mert nyilván én választottam, és igen, ez a szempont is benne volt, mert számomra a vonzó férfihoz ez hozzátartozik. A szerencse az, hogy hamar találkoztunk, 21 évesen összejöttünk. Akarhatnék én ilyen férjet, ha nem találnék ilyen pasit, max csak más férje képében. Szóval szerintem is kell ehhez szerencse, nem mindig rossz választás következménye, ha a férj nem ilyen.

6-os voltam

2020. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Igen van. Szerintem ugyanannyi mint családcentrikus nő.

Nálunk én akartam a gyerekeket. Mindenben kivettem a részem, amire volt időm. Konzervatív szigorú apa voltam. A feleségem támogatott benne. Játszottam, tanultam velük mindennap. De, ha kellett, akkor én voltam a mumus... Az APA. Semmit nem csinálnék másként. Öröm volt felnevelni őket, rendes családban. S öröm most is nézni őket felnőttként.

2020. nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
13-as vagyok, hozzátenném, az egyik ilyen családban a nő kb. a kiköpött másom kívül-belül. Semmivel sem tud vagy tesz többet, mást, mint én, annyi, hogy középiskolásként egy évfolyamra kerültek az azóta már férjével, összejöttek, együtt maradtak, működnek. Ugyanazt, amit ő, én is, Gizi is, Julcsa is beletennénk a házasság, család közös élet működtetésébe, csak nincs mibe, nincs kivel. És az ő férje is vonzó számomra férfiként is, tehát szó sincs arról, hogy én ezt a típust észre sem veszem, nem megy át a szűrőmön...
2020. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%

"10: Szerintem sokan egyszerűen csak nem találkozunk velük (időben). Ismerek ilyen férjeket, apákat, számomra vonzóak, és mi is jól működhetnénk együtt, csak ők már korábban találkoztak egy másik nővel, akivel szintén jól működnek"


Mikor hosszú párkapcsolatban voltam (5+ év), akkor azt hallgatta a barátnőm állandóan a szingli csaj ismerősöktől, hogy milyen mázlista, hogy kifogott egy hűséges, kedves, férfit, aki házias, akiben lehet bízni, etc (és én is visszahallottam ezt amúgy).

Ment az állandó szöveg, hogy ilyen férfit nem lehet találni, mert mindegyik csak szexre gyúr, pinabubus, link, nem lehet velük 1 éjszakánál komolyabbat tervezni.


Mikor szakított velem a párom, azt gondoltam, hogy 35 évesen ott állok, becsületes, normális, gyerektelen férfiként, nem lesz nehéz ismerkedni, hiszen a haver csajok beszámolói alapján a sok pinabubus, és link közül ki fogok tűnni, és a nők ilyen férfire várnak.



Röviden összefoglalva, marha nagyot tévedtem:

mikor randizni kezdtem, akkor a nők 99%-a már eleve kiszórt olyan szempontok szerint, ami alapján esélye sem volt megtudni, hogy házias vagyok e, becsületes, hűséges vagyok e - nem kell messzire menni, a fotó pl mindjárt ilyen volt, pedig azért nem vagyok egy fogatlan, kopasz, bányarém.


Akikel tényleg randiztak, azokat nem sikerült levennem a lábukról, mert én az elmúlt 5 évet kapcsolatban töltöttem, nem pedig szoknyák után futottam, nem sok gyakorlatot szereztem ebben.


És mit láttam? Hogy kb ugyanazok a barátnők (nem szó szerint, csak ugyanaz a típus) aki irigykedik egy normális férfire aki párkapcsolatban van, amint magának kell keresnie egyet, megmondja kerek perec, hogy a pasi nézzen eszméletlen jól ki, legyen borzasztó magabiztos a randin, legyen ilyen-olyan-amolyan, amik egy egy éjszakásnál biztos hasznos képességek, a gyerek nevelésben szerintem 0 relevanciájuk van

2020. nov. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én simán! Szoptatás után azt sem bánom, ha én maradok otthon, az anyja pedig karriert épít.
2020. nov. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én igen.
2020. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!