Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá esély, hogy egy erőszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy egy erőszakos férj megváltozzon?

Figyelt kérdés

Nem fizikailag erőszakos, nem, nem üt meg.


Eroszakossagat úgy értem, hogy hajlamos arra, hogy utasitgasson, hogy a már megbeszélt dolgokat újra felhozza, csak hogy úgy legyen ahogy ő szeretne. Nem igazán ad mások és az én velemenyemre, meg van győződve a saját igazarol és nem kíváncsi más nezopontra. Általában kijelent random dolgokat, dont olyanokról amibe nekem is lenne beleszolasom, mégsem kérdezi meg, hogy mit szeretnék.


Párszor beszéltünk már róla, hogy nekem ez rossz és nem akarok így élni vele. De nem igazán történik változás.


Tudom, hogy mindenkinek vannak jó és akár kibírhatatlan tulajdonságai..


Valaki lusta, valaki makacs, akaratos, felelőtlen, hanyag.. Meg lehet sorolni.


Viszont bennem felmerult már a válás gondolata, mert én ezt nem bírom. Ugyanakkor nagyon szeretem őt és nem akarom, hogy vége legyen. Inkább csak tehetetlen vagyok.


Van, aki benne van ilyen házasságban vagy kapcsolatban? Hogy tudja kezelni a párja ilyen megnyilvanulasait? Vagy erre csak a szakítás /válás lehet a megoldás?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. nov. 12. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem fog megváltozni.
2020. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány éve vagytok házasok?
2020. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
nem fog megváltozni, főleg ha nem is akarja (és abból, hogy még ideiglenesen se volt változás, ez jön le)
2020. nov. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
A jó irányba kb 0.1 % esélye van. A rossz irányba (fizikai agresszió) ennek többszöröse.
2020. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
A legtöbb kudarcra ítélt házasságot úgy kötik meg a nők hogy “hát vannak rossz tulajdonságai de legalább jóképű, nem biztos hogy egy kevésbé sármosról nem derülne ki ilyet vagy olyan negatívum a külsején kívül”. Aztán 10-15 éven belül kopaszodás őszülés sörhas okán ott marad egy tutira rossz természetű alakkal aki ráadásul már nem is bugyinedvesítő (holott arra épült az egész házasság sőt előtte a párkapcsolat is)
2020. nov. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Kutyából szalonna...
2020. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Most lett ilyen vagy miért mentél bele a házasságba ha már az elejétől fogva így viselkedett?
2020. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni.
2020. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen helyzetben vagyok 21 éve. Eleinte toleráltam, majd harcolni kezdtem, próbáltam érvényesíteni az akaratomat. Alig jutottam valamire, s mivel már nagyon fáradt, és csalódott vagyok a távozáson gondolkodom.

Kérlek Te ne várj ilyen sokáig! Nem éri meg.

2020. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs rá esély.
2020. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!