Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá esély, hogy egy erőszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy egy erőszakos férj megváltozzon?

Figyelt kérdés

Nem fizikailag erőszakos, nem, nem üt meg.


Eroszakossagat úgy értem, hogy hajlamos arra, hogy utasitgasson, hogy a már megbeszélt dolgokat újra felhozza, csak hogy úgy legyen ahogy ő szeretne. Nem igazán ad mások és az én velemenyemre, meg van győződve a saját igazarol és nem kíváncsi más nezopontra. Általában kijelent random dolgokat, dont olyanokról amibe nekem is lenne beleszolasom, mégsem kérdezi meg, hogy mit szeretnék.


Párszor beszéltünk már róla, hogy nekem ez rossz és nem akarok így élni vele. De nem igazán történik változás.


Tudom, hogy mindenkinek vannak jó és akár kibírhatatlan tulajdonságai..


Valaki lusta, valaki makacs, akaratos, felelőtlen, hanyag.. Meg lehet sorolni.


Viszont bennem felmerult már a válás gondolata, mert én ezt nem bírom. Ugyanakkor nagyon szeretem őt és nem akarom, hogy vége legyen. Inkább csak tehetetlen vagyok.


Van, aki benne van ilyen házasságban vagy kapcsolatban? Hogy tudja kezelni a párja ilyen megnyilvanulasait? Vagy erre csak a szakítás /válás lehet a megoldás?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. nov. 12. 16:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az elválással igen.
2020. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ma reggel jottem el. Bar engem meg is utott, mindent meg akart tiltani, kabitoszerezett, eroszakos volt.

Nem tudok mar igy vele elni. Persze hianyzik mert o az elso szerelmem de nem akarom elrontani az eletemet es a gyerekemet sem. Bizok benne hogy jo dontest hoztam.

2020. nov. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Gondold végig, hogy mi kell a párod viselkedésében történő pozitív irányú változáshoz. Szeretet, és tisztelet feléd, mely a kapcsolatotok megtartására ösztönzi, valamint intelligencia, és önismeret önmagával szemben, melyek nélkül kivitelezhetetlen a változás elérése. Ezek nélkül semmire sem jutsz.

Tehát mérlegelj! Rendelkezik a fent felsorolt tulajdonságokkal? A válaszoddal - hisz mi nem ismerjük a férjedet- meg is válaszoltad a kiírt kérdésedet.

A saját tapasztalatom még annyi, hogy az ellenállással vitát generálok, a meghunyászkodással frusztrálom magamat,de így is úgy is boldogtalan leszek. Természetesen nincs két egyforma ember, de párkapcsolat sem, így a beszámolóm nem feltétlenül válik a Te jövöképeddé.


(9-es vagyok)

2020. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!