Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem a páromat,( 30/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a páromat,( 30/ l vagyok) és a szakítást tervezgetem,de ő ennek ellenére ajándékot akar venni nekem névnapomra. Egyáltalán nem modortalanság, ha visszautasítom ugye? Van aki még ilyenkor is képes elfogadni bármit,de nekem nem megy.

Figyelt kérdés

Soha nem voltam az ajándékozgatós típus, nem is vártam el,hogy már pedig ha kell ha nem minden alkalomra kapjak valamit.

Egyébként egy könyvet kaptam volna tőle, amit velem akart kiválasztatni, mert nem tudja,hogy mi van meg vagy mi nincsen,de nem áll szándékomban elfogadni tőle.

Szerintetek is így a helyes?


2020. nov. 13. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Szakits es ne rabold az idejet feleslegesen.
2020. nov. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Egyetértek az elsővel, ha már nem szereted, hagyd ott, és add meg neki az esélyt, hogy megtalálja az igazit.

26N

2020. nov. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Modortalanság az, ha már eldöntötted hogy szakítani akarsz, mert nem szereted, de ennek ellenére még vele vagy.

Fuck logic!

2020. nov. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

30/l??


Nem modortalanság, viszont ha nem vele akarsz lenni, szakíts minél gyorsabban.


28/N

2020. nov. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Akkor mi a fenének nem szakítasz vele? Mit húzod még az agyát?
2020. nov. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben én sem fogadtam már el az ajándékot, amit még együtt vettünk. De nem személyes, odaajándékozhatja bárki másnak. Én szakítottam, mert bár ő nem szeretett már, nem volt töke hozzá hogy megmondja inkább bántott folyamatosan. Szóval én szerettem még, és így nehezebb is volt. De nem fogadtam el. Szakíts mielőbb.
2020. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

+1

pontosan ahogy előttem írták.


Minél előbb túl vagy rajta annál jobb.

2020. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%

30/l


Egy 30 eves lany????? Nem nő??


Lassan venasszony leszel..nem lány.

2020. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 (:Puszedli :) ***** válasza:
Szakíts vele minél hamarabb.
2021. ápr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!