Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemnek nem jó semmi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemnek nem jó semmi, amit csinálok?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni, ha egyszerűen állandóan azt érzem, hogy semmit nem tudok jól megcsinálni, és állandóan kapom a megjegyzéseket a férjemtől. Nem felel meg neki, ahogy takarítok, ahogy a házimunkát végzem, a fizetésem kevesli (arra nem gondol, hogy igaz, hogy nem túl sok, viszont cserébe én itthon tudok maradni ha betegek a gyerekek, tudom őket hozni, vinni. Ő nem tud besegíteni semmiben.) Ha főzök valami finomat, azt onnan tudom, hogy akkor nem tesz megjegyzést. Ha nagy ritkán veszek magamnak egy szép felsőt, nem dicséri meg, viszont beszól, hogy miért nem öltözök "változatosabban" (anyagi okokból nincs olyan sok ruhám). Vagy pl már több napja akadozott a bejárati ajtó zárja, és nem állt neki megjavítani - pedig meg tudná. Én csináltam meg úgy-ahogy, de arra meg megjegyzést tett megint, hogy minek nyúlok hozzá. A lényeg az, hogy kezd nálam betelni a pohár... Ti voltatok már ilyen helyzetben, ilyen párkapcsolatban? Mit tudnék tenni? Szeretem a férjem, de egyre inkább kezd elegem lenni ebből a helyzetből...
2020. nov. 15. 15:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kerültem soha ilyen helyzetbe, de én magamat ismerve nem is tűrném ezt sokáig. Igen tudom, gyerekek, meg közös lakás gondolom, de gyakorlatilag porig aláz, eltiporja az önbecsülésed. Én ezt nem hagynám. Persze, fel kell tenni a kérdést, egyedül el tudndá tartani a gyerekeket? Mert az a havi x összeg amit majd gyerektartás címén vonnak tőle gyerekenként, hát az nem lesz valami sok.
2020. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
6os Lehet, hogy komolyan venné. Én meg a végén eret vágnék, ha sűrítve kapnám a beszólásokat.
2020. nov. 15. 15:47
 13/22 A kérdező kommentje:
Egyébként mindig is "kritikus jellem" volt, de ennyire azért nem. Vagy csak fiatalabb koromban jobban bírtam idegileg. Nem tudom.
2020. nov. 15. 15:50
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltad megbeszélni vele, nem működik. Az se működik, hogy tűröd ahogy aláz és semmibe néz, szerintem nem akarsz lelki roncs lenni.


Ami fontos: jogosan érzed a fájdalmat, tényleg bánt. Sokszor ezt nem tudják elfogadni az emberek, nem gondolnák hogy fájdalmat okozna nekik a másik és legyintenek rá, évtizedekig még benne maradva.


A nyugodt beszélgetésből továbblépnék, vége van a jópofizásnak. Rendesen állj ki magadért legközelebb, hogy elég volt és nem tűröd, hogy rongyként beszéljenek veled.


A másik lényeges kérdés a gyerek helyzete, és hogy egy válás esetén mennyire tudnád eltartani, foglalkozni vele. A leírásod alapján régóta tart ez a helyzet, többszöri megbeszélés ellenére is, így nem látom esélyét a javulásnak.

2020. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a szexuális életetek?

Van egy olyan gyanúm, hogy azzal van baja. Azt nem mondja, de minden másba beleköt.

2020. nov. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
15: Pont az az egyetlen terület a kapcsolatunkban, ahol nincs probléma - már. Amikor a kisebbik gyerekünk baba volt akkoriban nagyon megritkultak az együttlétek, kb 1-2 hetente 1 alkalom. Amióta nagyobbak a gyerkőcök, azóta visszaállt kb 2-3/hétre, úgy mint azelőtt. A szexben a férjem figyelmes, odaadó, és én is vele. Csak ha felkelünk az ágyból akkor kezdődnek a problémák...
2020. nov. 15. 17:56
 17/22 A kérdező kommentje:
Egyébként már az is eszembe jutott, hogy direkt el akarja venni az önbizalmamat, hogy például eszembe se jusson elhagyni őt. (merthogy egy ilyen szerencsétlen, ügyetlen nő kinek kellene)
2020. nov. 15. 17:59
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy igazi s€ggfej!Főzzön magának!Sz€rd le a fejét,vagy éppen ha mondd valamit.
2020. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy másik nő van a dologban!
2020. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
És mégis mit szeretsz benne? Mert ő benned semmit, csak szólok. Kuka.
2020. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!