Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemnek nem jó semmi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemnek nem jó semmi, amit csinálok?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni, ha egyszerűen állandóan azt érzem, hogy semmit nem tudok jól megcsinálni, és állandóan kapom a megjegyzéseket a férjemtől. Nem felel meg neki, ahogy takarítok, ahogy a házimunkát végzem, a fizetésem kevesli (arra nem gondol, hogy igaz, hogy nem túl sok, viszont cserébe én itthon tudok maradni ha betegek a gyerekek, tudom őket hozni, vinni. Ő nem tud besegíteni semmiben.) Ha főzök valami finomat, azt onnan tudom, hogy akkor nem tesz megjegyzést. Ha nagy ritkán veszek magamnak egy szép felsőt, nem dicséri meg, viszont beszól, hogy miért nem öltözök "változatosabban" (anyagi okokból nincs olyan sok ruhám). Vagy pl már több napja akadozott a bejárati ajtó zárja, és nem állt neki megjavítani - pedig meg tudná. Én csináltam meg úgy-ahogy, de arra meg megjegyzést tett megint, hogy minek nyúlok hozzá. A lényeg az, hogy kezd nálam betelni a pohár... Ti voltatok már ilyen helyzetben, ilyen párkapcsolatban? Mit tudnék tenni? Szeretem a férjem, de egyre inkább kezd elegem lenni ebből a helyzetből...
2020. nov. 15. 15:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

16-ra:

Akkor nekem sincs más tippem, hogy már megvan az új élettárs-jelölt, és egyszerűen ki akarja provokálni, hogy minél több veszekedés legyen köztetek, majd erre való hivatkozással elköltözne tőled.

Hogy miért kell ez a színjáték neki? Lehet, hogy azért, hogy a gyerekek előtt jobb színben tűnjön fel. Nehogy megutálják, hogy apjuk egy másik nőért elhagyja a családját.

2020. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Érthetetlen számomra, hogy tudsz vele lefeküdni. Abszolút semmibe vesz. Szerintem a gyerek érdekében hagyd ott minél hamarabb. Hidd el, megállsz a saját lábadon is, eddig se sokra mentél vele. Felszabadulsz végre a nyomás alól, normális, nyugodt élete lesz a gyereknek. Mert ez sajnos rá is negatív hatással van.
2020. nov. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!