Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak túlreagálom az apró jeleket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak túlreagálom az apró jeleket?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta tanulom a testbeszédet, de persze nem profi szinten, csak épp annyire hogy olvassak mások hangulatában, és más egyebek. A párommal lassan egy éve vagyok együtt, melyet nagyon viharosnak és hullámvölgyesnek titulálhatunk. Sokat vétettem én is természetesen, olykor mondtam rosszat, vagy tettem meggondolatlan dolgokat az irányába. Azonban olyan őszinte vagyok vele, akár egy nyitott könyv akiben olvashat kedve szerint. Ha megcsalnám, (ami számomra a legtabubb dolgoknál is tabubb) szembrebbenés nélkül vallanám be a bűnömet, mert tisztelem annyira. Habár a gondom az, hogy úgy érzem a kezdetek óta titkol előlem valamit. A telefonom mindig kirakom ha találkozunk, tudja minden jelszavamat. Azonban én semmit ilyesmit nem tudok róla. Nem rakja ki a telefonját, ha elkérem tőle a nyugodt, kedves énje elpárolog. Sokat vitatkoztunk már ez ügyben. Sosem hívott még be a házába, odakint vártam meg, plusz minden mindig töröl a mobiljából. Egyébként nagyon szeretem, és úgy érzem még engem sem szerettek ennyire. De akkor mégis mi ez a nagy titkolózás?


18/l



2020. nov. 17. 19:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy év alatt még nem hívott be a házába, akkor valami tényleg nem stimmel.
2020. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
nem,már bocs de ez full nemnormális.sose hivott be??? beteg ez a pali,de te is ha ilyennel szóbaállsz...ez nem kapcsolat...
2020. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Csak egyetlen egy kérdés, eddig is mit kerestél mellette, miben hittél vajon?! Tényleg azt hiszed, hogy ez így normális?
2020. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
😃😃 És mi erre a kifogása? Miért kell a ház előtt várnod?
2020. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
nem enged be mert olyan mint a láncfűrészes,emberi vágóhid a háza...:XD
2020. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szerethet ha be se enged a házába,és mindent töröl előled...agyatlan...
2020. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Jajj kérdező...testbeszedet elemezgezed miközben NEM MEHETSZ BE A HÁZÁBA..te tényleg nem erzed ez milyen hihetetlenül megalazo hogy kint hagy mas a kutyajat a bolt elott? Plusz ez a mobilos dolog..minimum baratnoje van vagy csaladja.
2020. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem milyen testbeszédeket nézegetsz, ha a legordítóbb, hogy sose lehettél még nála kb kiveri a szemeid a helyéről :DDDD

Amúgy biztos lehetsz benne, hogy van vaj a füle mögött 1000%.

A telefonelkéregetésre még azt mondanám, hogy nincs közöd hozzá, mit kéregeted, de a többi erősen gáz.

Én nem tudom mit hitegeted magad.

2020. nov. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Annak a sunyi palinak családja van! Azért nem mehetsz te be a házába. Azért titkolózik előtted és tőről mindent ami lebuktathatja. Azért se adja oda a telefont. Egy egyszerű mezei szerető vagy ebben a történetben.


Nem is értem, egy év alatt ez hogy nem tűnt eddig neked fel????! Sok eszed neked sincs ahogy látom!🤔

2020. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 9-es. Sajnos van eszem, ezért agyalok ezen ennyit, és veszekedtem vele olyan sokat. Csak ha az ember szeret valakit, biztosan mellette marad addig a pontig míg ki nem derül a teljes igazság. Mert most még csak találgatunk, és az is előfordulhat, mégha kevés eséllyel is hogy tévedek, és csak egy paraszt...
2020. nov. 17. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!