Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként muszáj elfogadnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként muszáj elfogadnom, hogy csak nálam rosszabb kategóriájú párom lehetne?

Figyelt kérdés

A nők ugye mindig maguk fölé választanak, mert megtehetik. Nagy rájuk a kereslet, és a pasik kevésbé felszínesek.


Nekem is lehetett volna barátnőm, de mivel átlagos pasi vagyok, ezért ezek a lányok eléggé átlag alattiak voltak.


Félreértés ne essék: nem "jócsajokat" szeretnék, mert tudom, hogy semmi esélyem rájuk. De átlagos lányok közül is sokan szoktak tetszeni.


Ez a tegnapi randimról jutott eszembe. Akivel lehetne komoly kapcsolat, az sajnos átlag alatti és nem tetszik.


2015. szept. 20. 11:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 omba ***** válasza:
93%
Jó, hát csak kategorizáljátok egymást alá, meg fölé...
2015. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
86%

A Lelkét figyeld, ne a testét.

Ha a Lelke megszólít és te boldoggá teszed, megszépül melletted.

2015. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
75%

Arra gondoltál már, hogy ugyanannyi nő van mint férfi?


Ha kb. azonosan oszlanak el szépség tekintetében, akkor matematikailag is lehetetlen hogy az összes átlag alatti lány is átlag feletti fiút válasszon. Korábban elfogynak az átlag feletti fiúk.

2015. szept. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
65%

Mi az átlag alatti?


Tudod, ilyenkor szomorodom el, hogy tényleg esélytelen vagyok egy párt találni, aki úgy fog engem szeretni, ahogy vagyok, és azért fog szeretni, mert beleszeret a lelkembe, a személyiségembe, ezáltal fog engem szépnek látni. Szomorú, hogy te is így állsz a dologhoz, ezért vagy magányos te is...

2015. szept. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
9%

Igen. A lányok csak a saját kategóriájuk feletti pasival állnak szóba.

#3 Nem igaz, a huszonéves korosztályban kb. másfél-kétszer annyi a férfi, mint a nő.

2015. szept. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
88%

"a pasik kevésbé felszínesek.

...

ezek a lányok eléggé átlag alattiak voltak."


Ennyit a felszínességről.



#5, milyen statisztikai adat szerint van kétszer annyi huszonéves férfi, mint nő?

2015. szept. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
26%
az öregem azt mondta azzal kell megelégedni ami jut! de totál igazad van!
2015. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
82%

"#3 Nem igaz, a huszonéves korosztályban kb. másfél-kétszer annyi a férfi, mint a nő."


F.szság:)

2011-es adatok szerint 20-29 éves korosztályban 627277 férfi van és 602259 nő. Akárhogy is számolom, ez bizony nem 1,5-2-szeres különbség...

2015. szept. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
9%

"milyen statisztikai adat szerint van kétszer annyi huszonéves férfi, mint nő?"

Szét kell nézni bárhol: utcán, tömegközlekedésben, szórakozóhelyeken. Mindenhol sokkal több férfit láthatsz a fiatalok között.

2015. szept. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
83%
Amíg te kategorizálgatsz, addig jobb is, ha nem találsz senkit sem. Gusztustalan vagy.
2015. szept. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!