Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltérő munkarend esetén hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő munkarend esetén hogy hozzuk össze a dolgokat más hogyan oldja meg?

Figyelt kérdés
Már totál kiakadok ezen, sajnos nem tudunk állást váltani a jelenlegi vírusos helyzetben én spec nem merek ugrálni de így meg rámegy a kapcsolatunk,hogy alig látjuk egymást...
2020. nov. 19. 20:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Az pontosan mit jelent, hogy alig latjatok egymast?

Azert szabadnapok csak vannak, azokat nem lehet valahogy ossze eggyeztetni?

2020. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Én 3 műszakban járok és ő meg most 4 műszakban, eddig nemvolt gond mert ő 8-fel 5ig dolgozott.De a cég a COVID miatt megszűnt és csak gyárban kapott állást.

Összeegyeztetni nem lehet sajnos mert akkor az egész műszak borulna nálunk. Ő meg még nem is merte kérdezni mert a 3honap próbaidőben van még benne.

Kétségbe vagyok esve,nemtudom mi lesz igy oké nem a világ legnagyobb baja de nekem most az.

2020. nov. 19. 20:20
 3/19 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem ez inkább jó dolog, nem jó mindig összezárva lenni. Így a kevesebb idő sokkal "kellemesebb" lesz. Mint mikor csak néha eszel/iszol valami finomat. Sokkal kellemesebb lesz, mint mikor állandóan azt eszed. És mindig lehet várni az újabb találkozót, kellemes izgalommal.
2020. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi már 15 éve élünk így! Pont tegnap beszéltük telefonon(!), hogy a kollégáinkkal sokkal többet vagyunk mint egymással. Egy hónapban 8X találkozunk, persze azok is mind éjszakás műszak utáni találkozók, így a szex már csak annyi, hogy egy hónapban egyszer reszelünk egyet, mert az igazság az, hogy nem is érezzük egymást közelinek.
2020. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ha valakivel semmi együtt töltött idő nincs az nem kellemes.

Ezzel inkább azok takaróznak akik nem is szeretik egymást már és csak elvannak. Engem ez nagyon megvisel parom vigasztalni próbál de akkoris rossz

2020. nov. 19. 20:26
 6/19 A kérdező kommentje:
4 Nah pont ez az ide nem szeretnék én eljutni már Bocsi h ezt írom.
2020. nov. 19. 20:27
 7/19 anonim ***** válasza:
41%

5.


Én akkor is így voltam ezzel, mikor kedveltem azt akivel voltam, de 0-24 a hét minden napján egyszerűen sok. Túl feszült leszek tőle, hogy sosem lehetek felszabadultan egyedül.

2020. nov. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ együtt éltek-e. Valamilyen szinten egyetértek a 3. válaszolóval, mert az sem kellemes, mikor össze vagytok zárva - mi most pont ezt éljük, otthonról dolgozunk mindketten. Szerintem jó lehet, hogyha pl. szünetekben fel tudjátok hívni egymást, esetleg videochateltek is. Gondolom azért van szabadnapotok, szabadságotok, lassan jön a Karácsony, a szilveszter. A minőségi idő sokkal fontosabb, mint az, hogy a hét minden napján 8 órában lássátok egymást.
2020. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Munkahely váltás...más megoldást nem nagyon látok erre.
2020. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

8 Nem lehet felhívni, neki pl a telefont is le kell adnia muszak idejére. Nálam nálam van de így nemsokat érek vele meg ugye 14 emberrel dolgozom egy helységben így elottuk annyira telefonalgatni se szeretek.


A munkahely váltás lenne a jo tényleg de most a vírus miatt nem merem meglépni ezt, egyenlőre.


Jah és nem a 0-24 ről van szo eddig ő 8-fel 5 ig volt én meg 3 műszakban eddig is voltak köztes idők nekünk sosem Volt 0-24 együtt let az a véglet is zavaró lehet.

2020. nov. 19. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!