Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltérő munkarend esetén hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő munkarend esetén hogy hozzuk össze a dolgokat más hogyan oldja meg?

Figyelt kérdés
Már totál kiakadok ezen, sajnos nem tudunk állást váltani a jelenlegi vírusos helyzetben én spec nem merek ugrálni de így meg rámegy a kapcsolatunk,hogy alig látjuk egymást...
2020. nov. 19. 20:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Gondolom nem egyszerre dolgoztok általában, mert akkor munka után tudnátok találkozni. Ebben az esetben mikor te dolgozol, ő pedig nem, és éppen kiengednek 10 perces szünetre, akkor tudtok beszélni.

Elhiszem, hogy borzasztó lehet így élni. Sajnos muszáj erősnek lennetek és arra gondolnotok, hogy egyszer vége lesz ennek az egésznek, és talán egy más munkahely után nézhettek.

2020. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Persze de én a valós közös időtöltésre gondoltam ezek a lopott 10 percek nem olyan nem a szeretője vagykk hogy gyorsan hívjam aztán szaladjak vissza.

Én már próbálok más munkát nèzni csak nem igazán van lehetőség de esküszöm engem már a pénz sem érdekel annyira rosszul érzem magam így.

2020. nov. 19. 20:58
 13/19 anonim ***** válasza:

Ez egy átmeneti időszak, lehet, hogy ki kell húzni még 1-2 hónapot, lehet, hogy a három hónap után elengedik másik műszakba. Valami jönni fog és meg fogjátok oldani. Vagy te találsz másik állást, vagy a covid után visszaveszik a régi helyére.


Nehéz, de azért gördítették ezt az akadályt az utadba, hogy fejlődhess, hiszem, hogy meg fogjátok oldani!


Állj így hozzá és kitartást kívánok!

2020. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

A régi helye megszűnt a COVID miatt tonkrement kis vállalkozásnál volt. Persze ő is biztat de Akkris nehéz.

Esetleg az lenne a jó ha egy műszakban tudnánk lenni hogy egyszerre legyünk otthon... az nagyon jo lenne. Csak nálunk nem volt felvétel létszámstop van.

Mióta ez a helyzet van az idességtől 5 kgt fogytam.

2020. nov. 19. 21:11
 15/19 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nehéz, de meg fogjátok oldani és utána sokkal jobban fogod tudni értékelni hogy egy műszakban vagytok. Most nehéz de sokat tudsz belőle fejlődni.
2020. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én két műszakban a párom három műszakban dolgozik, mikor váltóban vagyunk hétvégén vagyunk együtt, illetve esténként megvárjuk a másikat, mikor összeforgunk akkor pedig két hétig együtt vagyunk, plusz ha ő éjszakás én délelőttös úgy is együtt tudunk lenni délután. Míg nem laktunk együtt váltó műszakban csak hétvégén tudtunk találkozni. Nem mondom, hogy nem hiányzik mikor váltva vagyunk, de úgy gondolnom jó dolog, sőt néha kell, hogy hiányozzon a másik, mert jót tesz a kapcsolatnak, jobban értékelitek egymást, az együtt töltött időt.
2020. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
70%

Ha ő 4 műszakozik, te 3 műszakozol, akkor néha egymásba forogtok majd. Továbbá lesz mindig egy “műszaknyi” idő, amikor együtt tudtok lenni.

Ennyitől nem szabadna tönkre mennie a kapcsolatnak.

2020. nov. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha igazan szeretitek egymast, akkor ezt ki kell birni.

Egyebkent meg nem a “muszakokat”kell beallitani ugy, hogy tudjatok egyutt lenni, hanem kemenyen tanulni, dolgozni, valamit kitalalni, celokat kituzni, es olyan vallakozast, munkat csinalni, ami hosszabb tavon is kifizetodo.

Ez az elet egyikotok szamara sem megfelelo, es nem csak a parkapcsolat szempontjabol.

2020. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
18 Tanultunk mindketten, mégsincs más lehetőség nem vagyunk protekciósak,es nem olyan környéken élünk.Páromnak két szakmája van, nekem egy felsőfokú szakképzésem és diplomám.
2020. nov. 20. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!