Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet jól kezelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet jól kezelni a nagy libidó különbséget?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azért ide írom mert én ezt inkább párkapcsolati problmának fogom fel, mint hogy a szexualitás kategóriába írjam. Szóval a feleségem mostanában elég nehéz időszakon megy keresztül. Nagyon sokat dolgozik, van egy 8 éves lányunk vele is sokat kell tanulnia, és most a betegségei is elég rossz állapotban vannak, pihennie kéne, de ugye meló, háztartás, család (főleg ugye gyerek) ezért nagyon kifárad. Valamint lelkileg sincs szegény túl jól, mert nemrég veszítettünk el egy babát és ez eléggé fáj neki. Igyekszem neki mindenben segíteni, támogatni. De nyilván ebben a helyzetben a szex az ami háttérbe szorul, van de alig két hetente egy. Olyan élethelyzetekben tudok rá felizgulni mikor pontosan tudom hogy nem alkalmas ( krumlipucolás, szennyes válogatás és minden ilyesmi). Tudnátok valami ötletet adni hogy mit tegyünk? Ő is szeretné megoldani a helyzetet csak a szexre már nincs energiája, így alternatívát keresünk. Előre is köszönöm! 34F és 31N

2020. nov. 27. 12:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, az egyik mindig szenved.
2020. nov. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Nincs alternatíva. Megoldod magadnak.
2020. nov. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz többet átvenni tőle? Háztartás, gyerek körüli teendőkről, hogy pihenhessen. Egy baba elvesztése komoly lelki teher, ez önmagában is elég lehet a libidó csökkenéshez. Ezen felül pedig, valóban a megoldod magadnak opció van, amíg lelkileg a párod helyre zökken.
2020. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3-as, igyekszem neki minnél többet segíteni, de sajnos nekem be kell járnom dolgozni így napközben nem vagyok otthon! Saját cégem van ezért most csak de. 10 és du. 4 között járok be, de az akkor is 6 óra amikor egyedül kell megoldania a dolgokat.
2020. nov. 27. 13:07
 5/16 anonim ***** válasza:
28%

Hagyd beken.


Nem is ertelek, ennyi empatia nem szorult beled.


Oldd meg magadnak.

2020. nov. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

10-től 4-ig hat óra telik el. Nem hiszem, hogy nem tudnál neki többet segíteni. A gyereknek te is tudsz tanulni, felporszívózni-felmosni te is fel tudsz.

Ha most veszítettetek el egy babát (ezt nagyon sajnálom), akkor úgy gondolom, hogy valamilyen szinten a munkába is menekül, és ezért csökkenhetett a libidója is.

Ülj le vele őszintén, beszéljétek meg, hogy hogyan tudnátok munkamegosztást kitalálni, és legyél vele megértő, érezze, hogy mellette állsz!

2020. nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%

"pontosan tudom hogy nem alkalmas ( krumlipucolás, szennyes válogatás"

Miért ne lenne ilyenkor alkalmas? A "krumli" vagy a szennyes fog tiltakozni?

Azzal együtt persze, amit az előzők írtak...

2020. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7 nem, de alapból van egy lányunk aki miatt napközben alig ha lehet, neki a munka idejben van egy sáv amikor megcsinálja a házimunkát, aztán folytatja a munkáját, mert aztán nem tudom pl déltől segítenie kell a lányunknak.
2020. nov. 27. 13:34
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
Önkielégítés! Fontos, hogy mindkét fél beleeggyezzen
2020. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha lelki probléma nyomasztja akkor nem nagyon lehet mit tenni, mint várni. Ha valaki gyaszol azt nem érdekli a szex, ő most vesztett el egy babat, hagyni kell, hogy meggyaszolja rendesen. Ne nyomulj, légy megerto.
2020. nov. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!