Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet jól kezelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet jól kezelni a nagy libidó különbséget?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azért ide írom mert én ezt inkább párkapcsolati problmának fogom fel, mint hogy a szexualitás kategóriába írjam. Szóval a feleségem mostanában elég nehéz időszakon megy keresztül. Nagyon sokat dolgozik, van egy 8 éves lányunk vele is sokat kell tanulnia, és most a betegségei is elég rossz állapotban vannak, pihennie kéne, de ugye meló, háztartás, család (főleg ugye gyerek) ezért nagyon kifárad. Valamint lelkileg sincs szegény túl jól, mert nemrég veszítettünk el egy babát és ez eléggé fáj neki. Igyekszem neki mindenben segíteni, támogatni. De nyilván ebben a helyzetben a szex az ami háttérbe szorul, van de alig két hetente egy. Olyan élethelyzetekben tudok rá felizgulni mikor pontosan tudom hogy nem alkalmas ( krumlipucolás, szennyes válogatás és minden ilyesmi). Tudnátok valami ötletet adni hogy mit tegyünk? Ő is szeretné megoldani a helyzetet csak a szexre már nincs energiája, így alternatívát keresünk. Előre is köszönöm! 34F és 31N

2020. nov. 27. 12:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

A legfontosabb szerintem, hogy mindig segíts neki mikor időd van. Tarts legalább magad körül rendet, ne kelljen még utánad is pakolnia. Dicsérd sokat, és próbáld kerülni a veszekedést.

Illetve néha lepd meg csak úgy munka után virággal, vagy hívd fel telefonon, hogy estére ne csináljon vacsit, mert hozol valahonnan.

Iktassatok be heti 1 randit (hát ebben a helyzetben leginkább otthon), mondjuk szombat estére, és kérjétek meg valamelyik nagyit/osztálytársat, hogy nála aludhasson a gyerkőc. Ilyenkor öltözzetek fel szépbe (szerintem ez egy nő önbizalmához sokat tesz) mintha étterembe mennétek, rendeljetek valami vacsit, bontsatok egy üveg bort, és csak egymásra koncentráljatok - szigorúan a gondoktól mentes témákkal. (Vagy eljátszhatjátok, hogy először találkoztok, és épp az első randin ültök - bár ezt én inkább a vírus utáni helyzetre hagynám, és ténylegesen oda vinném, ahol először randiztunk)

2020. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tipikusan az a helyzet amikor elsősorban a párod, lelki állapotára kell odafigyelni, segíteni.


Tényleg egyrészt annyit a házimunkában, amennyit csak tudsz, a gyerekkel stb.


Másrészt kedveskedni neki, a lelkére hatni ha úgy tetszik, váratlanul egy szál virág, egy csoki amit szeret, hozni egyszer-egyszer kaját hogy neki ne kelljen.


Ha leveszed kicsit róla a terheket és a hangulatán tudsz picit javitani, tud pihenni akkor hidd el, előbb-utóbb a szexhez is megjön a kedve.

Csinálj neki egy jó forró fürdőt, de ne szexuális célzattal, hanem hogy pihenhessen, addig amíg ő ázik, te megcsinálsz valamit, a gyerekkel tanulsz stb.

2020. nov. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%

A lányotok miért van mindig otthon? Ovi, iskola? Úgy tudom csak a középiskolákat zárták be?


Nagyszülők nincsenek a környéken leadni a gyereket kicsit?

2020. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%

Kene egy ket gyerekmentes ora.

A lanyotokkal valo tanulast sem artana neha neked intezni.

Illetve egy heti tervvel is elo lehet allni, hogy kicsit rendezettebbek legyenek a hétköznapok. Engem ami nagyon lefaraszt az a mentalis munka, mindent fejben tartani es koordinalni. Ha van mondjuk egy kozos naptar vagy egy heti terv akkor mar nem csak a no feladata. Vagy ha bevasarlolista kinn van a falon akkor nem s feleseged tervezi meg a bevasarlasokat meg a fozeseket. Szoval rendszerezes csaladkent de ebben neki is partnernek kell lennie.

A masik amit mondtak,persze siman maszturbalj nekem fura js ha ez megszunik kapcsolatban

2020. nov. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű az azért. Csak az én szüleimre számithatunk, de ők is vidéken laknak. A lányom amúgy magántanuló amúgy!
2020. nov. 27. 17:43
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A lányodnak attól lehetnek barátnői, akikhez szívesen átmenne néha.

Borzasztó nehéz ilyen körülmények között tippeket adni, mert azért számításba kell venni, hogy minden zárva van, kimozdulni alig lehet.

2020. nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!