Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadok ki?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolatról van szó. Minden rendben lenne, minden jó lenne, de van valami ami zavar és amiért tenni akarok. Keressük egymást napi szinten, sokat találkozunk, eljárunk szórakozni együtt, én felvállaltam mindenki előtt, de ő még mindig nem. Beszéltem vele róla, azt mondta hogy ha legalább fél éve együtt leszünk, ő is megteszi ezt a lépést... Viszont én már azt érzem szerelmes vagyok, és ő korántsem táplál irántam még ilyen erős érzelmeket, mint én. 1 hete távol van, több száz kilométerre egy másik országban. Ma pl egésznap a barátaival volt. Reggel nagyon nehezen vette fel nekem telefont, délután visszahívott beszélgettem vele aztán estig nem lehetett elérni hiába akartam. Este 5 percig beszélt velem majd rám tette a telefont és azt mondta holnap csak szerinte este beszéljünk mert egésznap dolga lesz... és milyen a női agy, hát kreál. Nem hagy nyugodni az hogy ma egésznap furcsa volt, erre holnap egésznap nem akar velem beszélni estig, mintha más lenne a dologba. Arra gondoltam hogy holnap várok egy ideig hátha keres napközben mégis. Ti kíváncsiságból felhívnátok? Mit tennétek? Nem akarok egy féltékenykedő nőnek sem tűnni, de én ilyet nem teszek meg vele. Örülök ha elérem most, hiányzik, amikor tudok és szeretne beszélgettem vele. Normális valaszokat várok. Köszönöm
2020. nov. 27. 23:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Pontozz csak le mindenkit, aki azt mondja, sok vagy, aztán pislogj értetlenül, mikor kbsznk mint macskát sz.rni 😂
2020. nov. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én pl. nem szeretek telefonálni sokáig, 10-15 percet, szerencsére a barátom is ilyen, de lehet, hoy ő is ez a típus.

Ettől függetlenül szerintem is nagyon rossz jel, hogy friss kapcsolatban már most ilyen... Attól még küldhetne képeket napközben, vagy írhatna pár sort, hogy mit csinálnak, mi a program, stb.

2020. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
34%

A kérdező hívta reggel, talán többször is. De úgy értelmeztem, hogy végül felvette, tehát akkor beszéltek. Délután megint beszéltek, akkor a csávó hívta magától. Aztán a kérdező megint elkezdet hívogatni este, tehát pár órával azután hogy beszéltek. Végül megint felvette, és megint beszéltek. Ez 3 telefon egy nap, és ezeken felül a kérdező még többször próbálta hívogatni. Ez sok. Pláne, hogy pontosan tudta, hogy a barátaival lesz, tehát vélhetőleg nem a telefonját akarja b@szkurálni egész nap.

Én nem tudom az milyen kapcsolatban van, akinek az a másik iránti érdeklődés, hogy egész nap zaklatja mikor az másokkal van. Pláne, hogy itt nem egy régi kapcsolatról van szó, hanem a randizgatós időszakról. Természetes, hogy beszélnek egymással a párok ha távol vannak, de ha a másiknak szemmel láthatólag más dolga van, akkor minek csakzértis hívogatni?

De igazából mindegy is, hogy szerintem vagy más válaszolók szerint mi a sok. Mert a kérdező csávója szerint ez bizony sok, hiszen mondta is a szerencsétlen, hogy csak este beszéljenek. Erre a kérdező azon filózik hogy felhívja-e. Ennél egyértelműbben hogy közölje a srác, hogy neki ez sok, és fojtogatod a hívásaiddal? Lehet most itt írni a kérdezőnek, hogy nem sok, de nem veletek randizik, hanem a csávóval. Aki elég hamar ki fogja dobni, ha egy nyomorult programra nem tud úgy elmenni a barátaival, hogy a kérdező nem pajszerkodik.

2020. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mindenki a telefonálás részen ragadt le, de ott írod, hogy fel sem vállalt. Ha innentől bármilyen formában kapcsolatban akarsz egy ilyennel állni, a te bajod.
2020. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!