Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal nő, "idős" férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nő, "idős" férfi párkapcsolat nő részéről utólag mindig negatív élmény?

Figyelt kérdés

Szokott lenni olyan hogy pl. 18-20 éves lány és 30-40 éves férfi párkapcsolata.


Nő szempontjából érdekelne, hogy ők utólag visszatekintve milyen érzésekkel tekintenek az ilyen fajta párkapcsolatukra?


Szégyennel? Izgalmas fiatalkori élményként? Borzalmas, jobb elfelejteni élményként?


(kérlek csak olyan válaszoljon aki volt ilyen párkapcsolatban, hogy megspóroljuk az üres, felesleges és a témában nem kompetens emberek válaszait) Köszi előre is a megértést.



2020. nov. 29. 14:19
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

# 9


Amit írsz az nem a korkülönbség, hanem hogy más típusú időtöltéseket kedveltek.


Ez igaz hogy sok embernek korfüggő, de én pl. járok edzőterembe és közösen hegyi futásokra 45-55 éves emberekkel.


Vannak fizikailag lusták 20 és 60 évesek közt is.

2020. nov. 29. 14:51
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Mai fejemmel biztos nem mennék bele vele, mert ő próbálta kihasználni a naivitásomat, volt amikor erőszakoskodott is velem, nem volt meg a tisztelet.

Igazából egy idő után már csak azért maradtam vele, hogy tanulmányozzam meddig megy el velem és másokkal. Voltak dolgai. Ettől függetlenül nem gondolom azt hogy minden idősebb férfi kihasználja a fiatalabbat szexuálisan, főleg egyéni jellem kérdés ez, de van aki azért választ fiatalabb nőt, mert nem olyan akaratos mint egy idősebb, könnyebben rávehető, mert még nincs kialakult világképe és tapasztalata a dolgokról. Ráadásul egy fiatal nőben sokszor van egy jó nagy adag megfelelési kényszer is, hogy bizonyítson. Azt hiszem van egy csomó sztereotípia az idősebb férfiak kapcsán ami nem mindenkinél állja meg a helyét. Pl. megbízgatóság, komolyság, rutin, tapasztalat, egzisztencia. Stb.

2020. nov. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Most hogy igy belegondolok, igen volt bennem egy kis szegyenerzet.

Pl. ha utcan setaltunk nem ereztem jol magam ha kezen fogva setaltjnk, pedig egy tok fiatalos, nem rossz kinezetu ferfirol volt szo (38 eves).

Szerintem az ilyen idos ferfiak szeretik kihasznalni a fiatalok naivitasat (biztos van kivetel is), pl. viszagondolva sokszor probalt befolyasolni dolgokkal.

Ne csinositgassam magam annyira, ne viselkedjek ugy, mint egy gyerek (de hatmentalisan meg “gyerek” voltam), miert kell allandoan mennem valahova, miert kell igy ugy azt csinalnom.

Mig en soha semmi rosszat nem mondtam ra, pedig lett volna mit...

2020. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok, - nem feltétlenül idősebb, - férfi próbálja betörni a nőjét, alávetettjévé tenni, becsicskáztatni, talán nem is tudatosan. Modern világ ide vagy oda, sajnos nem koptak ki ezek a berögződések a férfiakból sem.

Amikor ezek a nők egyszer kiszabadulnak az "oroszlán barlangjából" rendkívül önérzetessé válnak úgy 35-40 éves korukra. Páncélt növesztenek, dacosak, a környezetük meg értetlenül áll mi lett az egykor csillogó szemű lányukkal?

2020. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

# 14


Ezt nagyon sokszor hallom. Gyakorlatban ezt mit takar: miket vár el a nőtől az ilyen férfi?

2020. nov. 29. 15:20
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

“ miket vár el a nőtől az ilyen férfi?”


Az en esetemben, csak a “szokasos”

-beleszolt abba hogyan nezek ki, hogyan oltozkodjek, nem engedte hogy sportoljak (ne nezzek ki jobban,mint o, mert akkor egybol en voltam a k•rva)


-mindenrol tudni akart, mikor hova megyek, kivel es miert. (Termeszetesen o oda ment es azzal, akivel akart, a szabalyok csak ram vonatkoztak)


-elhihette velem, milyen egy “normalis” no, hogy kene viselkednem, pl. Nekem csak a hazi munka es a fozes a dolgom, amugy meg eleg ha tv-zunk, ne akarjak ide meg oda menni, mert akkor en vagyok a halatlan dog


- penzzel is allandoan zsarolt, o mindig meghivott engem ha szokoevente elmentunk pl etterembe (nem hagyott fizetni, mert akkor o megszegyenul az egesz etterem elott), de egy het mulva mar en voltam a “golddigger” mert “meghivattam” magam.


- o fizikailag mar nem

Volt a toppon, es nem is tett sokat a testi egeszsegeert, fittsegert, engem is megprobalt lehuzni a sajat lusta szintjere


Meg estig sorolhatnam, de a lenyeg az, hogy ezeket a dolgokat mint ugy csinalta, hogy en naivkent azt gondoljam, hogy ez a “normalis”.

2020. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

# 16


Hát ezzel a viselkedéssel tényleg nem egy vonzó, sármos, magabiztos férfi benyomását keltette. :D


Az elején más volt? Aztán hirtelen megváltozott?

2020. nov. 29. 15:34
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

“ Az elején más volt? Aztán hirtelen megváltozott?”


Igen, az elejen teljesen mas volt. Tudta milyen vagyok, en nem jatszottam meg magam, ellenben vele, aki elhitette mennyire fiatalos is o😀

Es nem, nem hirtelen valtozott meg, hanem aprankent, lepesrol lepesre, ugy, hogy eszre sem vettem, csak amikor mar nagyon rossz volt.

2020. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
46%
18-29 felállásban jöttünk össze, 24 évvel ezelőtt. Szeretjük egymást, csodálatos az életünk. Büszke vagyok a férjemre, semmilyen negatív érzésem nincs vele kapcsolatban. ❤️
2020. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
32%

Nekem 20-as éveimben jobban tetszettek a 40 körüli férfiak mint a saját korosztályom. Ami visszakozásra késztetett nekik már /elváltaknak/ voltak gyerekeik. Nem igazán tudtam magam elképzelni egy olyan szerepben ahol a szemtelen tinilány a legkisebb dologra ugrik, hogy "nem vagy az anyám".

A férjem a korosztályomból van, már mi is 40+ vagyunk, gyerekekkel.

Ismerek, hallok olyan párokról ahol nagy a korkülönbség. Úgy látom sokszor a férfi jobban néz ki mint a nő. A hölgy a fiatalságával ellensúlyozza ezt. Azt is jellemzőnek látom ezek a férfiak nagyon figyelmesek fiatalabb barátnőjükkel vagy feleségükkel. Összességében pozitív a véleményem erről a felállásról.

2020. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!