Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal nő, "idős" férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nő, "idős" férfi párkapcsolat nő részéről utólag mindig negatív élmény?

Figyelt kérdés

Szokott lenni olyan hogy pl. 18-20 éves lány és 30-40 éves férfi párkapcsolata.


Nő szempontjából érdekelne, hogy ők utólag visszatekintve milyen érzésekkel tekintenek az ilyen fajta párkapcsolatukra?


Szégyennel? Izgalmas fiatalkori élményként? Borzalmas, jobb elfelejteni élményként?


(kérlek csak olyan válaszoljon aki volt ilyen párkapcsolatban, hogy megspóroljuk az üres, felesleges és a témában nem kompetens emberek válaszait) Köszi előre is a megértést.



2020. nov. 29. 14:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
71%
Én 34 vagyok, pasi, és vonzanak a (jóval) fiatalabb lányok. (Mondjuk harminc alattinak szoktak tippelni.) Sosem a korkülönbségből adódtak a problémák, és tudtommal utólag nem is bántak meg semmit. Egyébként én pont azt szeretem, hogy meg tudom nekik mutatni a világot. Érdekes, értékes programokat, élményeket szerezhetnek nekik, elsőként. :)
2021. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem mai a kérdés, de válaszolok.


21 voltam, amikor megismertem, ő 38.


A személyisége volt az, ami nagyon megfogott, mert a külseje hagyott bőven kívánnivalót maga után... Nagyon intelligens volt, egyezett a humorunk és végre azt éreztem, hogy "wow, valakivel tudok beszélgetni". A szex is nagyon jó volt, legalábbis az elején.


Aztán ahogy telt az idő kezdett nagyon elegem lenni belőle. A kezdeti jóízű beszélgetések átmenetek konstans kioktatásba az ő részéről. Mindig mindent jobban tudott, mert ugye ő már megélte... Állandóan féltékenykedett, mert rettegett attól, hogy elhagyom egy fiatalabb pasiért. Ezzel egyidejűleg ő semmit sem tett azért, hogy tartsa az iramot - zabált, piált és a kezdeti sportolást is valahogy elhagyta.

A részéről állandósult cseszegetéssel párhuzamosan engem egyre jobban zavart a külseje. A ráncokkal és a lógó zacsival még ki tudtam volna bekülni, de ahogy kezdett belekényelmesedni a kapcsolatba egyre nagyobb sörhasat növesztett és egyre igénytelenebbül öltözködött.

A gyerekeivel is csak a probléma volt, állandóan ment a dráma, és mindig tudott rájuk hivatkozni ha valamihez volt vagy épp nem volt kedve. Kevés volt az energiája egyszerre mindenkire odafigyelni, ezért mindig fáradt volt és energiaveszett. A gyerekei anyja mondhatni jól lelakta korábban.

A szexben mindenáron bizonyítani akarta, hogy tudja tartani az iramot egy huszonévessel, ezért egy nap háromszor akart lefeküdni velem, ami egy idő után nekem már nem esett jól. Mivel elég lassan élvezett el, így minimum napi 2-3 óra elment csak a szexre, ami idő szempontból is luxus számba ment.


Végül szakítottam vele.

Mivel rettegett attól, hogy utánam már nem talál más fiatal csajt (mert ugye egy korabeli nő szóba sem kerül) - jött az érzelmi zsarolás, az őrjöngés és az önsajnálat. Sajnálom őt, mert tipikus kapuzárási pánikos fickó, aki nagyon szeretne még egy "almot", csak nem veszi észre, hogy nincs benne hozzá elég potenciál...

Próbálok ugyan a jó dolgokra emlékezni vele kapcsolatban, de azután amit leművelt a szakítás után őszintén szólva elég nehéz...

2021. jún. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

# 14


köszi a választ, érdekes és sajnos szomorú a történeted

2021. jún. 7. 22:48
 24/25 anonim ***** válasza:
20. Miért nézne ki jobban az idősebb férfi? Az összes hozzászólás az ellenkezőjét igazolja. A férfi nem engedi a nőt adni magára, stb..
2023. ápr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
21. 1-2 normális példa létezik, bár ilyet még én sem láttam. Pedig jóval érettebb vagyok mint a korosztályom, de eddig én kb zaklatást kaptam csak az idősebb férfiaktól, szóval nálam kizárt ez a téma.
2023. ápr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!