Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat kérek vagy jogos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat kérek vagy jogos?

Figyelt kérdés
A párom 1-2 hónapja beszélgetett egy sráccal, azután hogy volt egy komolyabb hullámvölgy a kapcsolatunkban. Miután rendeződtek a dolgok, kiderült a beszélgetés de a párom törölte azt. Jogosan kérem, hogy szerezze meg a beszélgetést?
2020. dec. 2. 00:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%
Valszeg sumákol a nő, viszont nem vagy te törvényszáki nyomozó, vallató, hogy neked jogos követelésed lenne beleolvasni Bárki privát beszélgetésébe, meg parancsolhatni a párodnak, hogy mit kell csinálnia, megszereznie. Sajnos elég sokan tévedésben élnek, hogy azt hiszik nekik mindenre joguk van egy párkapcsolatban. Értem én, hogy valszeg valami nem illőt csinált a párod, de akkor sincs jogod. Kommunikáljatok egymással, érezd, hogy kell-e neked ez az egész, kielégíti-e a vágyaidat, szeretetigényedet vagy sem, de ne ezen a 'szerezd meg' úton indulj el.
2020. dec. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%

A bizalom lenne a lényeg, meg a közös élet, nem a másik baszogtatása, meg saját magad rossz helyzetbe hozása.

Ha meglenne az a beszélgetés szakítanál.

Ezért kell végiggondolni, hogy kell-e így a barátnőd vagy inkább elevezel másfelé, ahol persze újrakezded majd ezt a féltékenységi játékot és nem fogod érteni, hogy miért egyforma minden nő a kapcsolatban.

2020. dec. 2. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%

Ahogy #2 írta.


Jogod vsn kérni, neki pedig nincs joga neked átadni, mivel ezzel a 3. fél jogait sértené.

2020. dec. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek annyi.

Mikor nekem történt ilyen a párkapcsolatomban és a volt barátom elolvashatta a beszélgetést, az csak arra volt neki jó, hogy utána azt hánytorgathassa fel.

Másfél évig bírtam, utána végleg otthagytam.

Több mint valószínű, hogy kompromittálóbb részek is lennének ott, mint amiket a barátnőd bevall, de ez mit is számít?

Most akkor vagy újra megbízol benne 100%-osan (a történetek ellenére), vagy engedd el az egészet úgy ahogy van, mert ha el is olvasnád a beszélgetést, ugyanúgy vége lenne...

2020. dec. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2020. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!