Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mit tegyek hogy újra minden a régi legyen. Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Párom az utóbbi időben komoly pszichológiai problémákkal küzd, még azt se tudni mi lehet ez. Én pánikrohamra gyanakodok. Igazából kezdem elveszteni benne a hitem és ez nagyon fáj. Mikor megismertem és hozzám költözött még 1 évig minden rendben volt. De az utóbbi időben állandóan rosszullétek gyötrik. A szex teljesen megromlott, mert csak ritkán lehet rávenni és azt mondja hogy nincs ereje hozzá.

Fent van a sava így nem is lehet más póz csak misszionárius. Mikor megismertem egy életvidám alacsony csaj volt, tele tervekkel. Most meg brutálisan elhízott állandóan gyenge és gyógyszereken élő lány lett aki a munkáját is elveszítette.

Nagyon szeretem, de már nem tudom meddig tudok kitartani mellette.

Volt esetleg valaki hasonló helyzetben?

Mi a véleményetek erről?



2020. dec. 3. 15:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ő sem gondolhatja, hogy ez így jót tesz a kapcsolatotoknak, de ahogy beszélsz róla, ő már el is engedte, hogy tegyen érte bármit is.
2020. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ne idegesíts már,hogy elfáradt a semmiben és 5,5órája alszik. Azért durván belemászott a depresszióba és ki sem akar jönni onnan.

A nyugtatók miatt is tud hízni,meg ha cukrokkal tele tömi magát és lefekszik aludni... Dobj ki minden nasit és vigyél neki zöldsegeket,azt lehet nasizni . Beszélgess vele,hogy mégis mi a problémája,miért akarja azt,hogy elhagyd. Mert,hogy teljesen eltaszít magától és ez lesz a vége. Mond neki,hogy naponta menjetek el egy jó nagy kört sétálni (a természet gyógyít ☺ ) Én itthonrol dolgozom évek óta,amikor eltudok menni a párommal,nincs is gond,kimozdulok,közben tudok dolgozni is,de most másik munkát csinál ahol van vele egy ember így én nem megyek. Egész nap a 4 fal között vagyok és érzem,hogy kezdek megkattanni. Hétvégén sem megyünk sehova,mert fáradt hozzá,csak ha a szüleihez kell menni akkor megyünk. Amúgy a pc-t nyomkodja 10-15órán át hétvégente,ahhoz legalább nem fáradt,meg sörözik. Ha valamit eltervezünk szabi alatt,akkor iszik,nem tudunk semerre kimozdulni,csak akkor ha az apja akar csavarogni,akkor menni kell nincs mese.

Ezt azért írtam le,mert látod,kétélű a dolog . Én nyűgös hisztis picsa vagyok,ő meg szarik bele mindenbe kb.

Nem volt nálatok valami,ami kiváltotta ezt belőle?

Biztos,hogy csak a melóhely?

2020. dec. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#12

Ma pozitív változás volt hogy nem aludt, mert elmentünk bevásárolni.

Mondhatni egész nap vásároltunk.

Az elhízást egy módon lehet orvosolni, de nagyon bizonytalan vagyok azzal kapcsolatban hogy sikerülhet. Mert csakis rendszeres étkezéssel és egészséges, kalóriaszegény, szénhidrátszegény étrenddel lehet.

Ehhez kitartás, akaraterő szükséges, és ez az ami nincs meg.

De majd megpróbálom meggyőzni.

Melóhely, valamint korábban meghalt az egyik papája, majd most a másik.

Nehezen engedte el. De ez csak olaj volt a tűzre, mert már régóta ilyen.

A sétálás jó ötlet, ezt is megpróbálom megvalósítani.

2020. dec. 4. 21:03
 14/18 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.

7éve halt meg a szeretett nagypapám,6 éve a szeretett nagymamám,tavaly januárban a másik nagymamám,novemberben a 21 éves hugom. Mindegyik megviselt,de azért az életnek mennie kell tovább,ha az ember teljesen elhagyja magát,akkor sem tudja visszahozni a szeretett,elhunyt hozzátartozóját.

Melóhely... nos,ezen lehet változtatni,ha ennyire stresszeli,keressen másikat. Olyat,amit élvezettel csinál,amit szeret,vagy ha nem is szereti,de nem viseli meg ennyire . Az a baj,hogy sok ember nagyon gyenge,belesüllyed az önsajnálatba és onnan kirugdosni nagyon nehéz,főleg ha nem is akarja,mert teljesen érdektelenné válik.


Írtad,hogy vásárolni voltatok. Mit láttál rajta? Volt életkedve,örömmel töltötte el a kimozdulás?


Sétát a mozgás miatt írtam,ha már abba belerázódott,lehet fokozatosan emelni a "tétet" 😊 Kicsi kocogás,kicsi ez kicsi az 😉 De ésszerű időkereten belül,vagyis az életből ne pazarolj el hosszú éveket,ha a változás nem akar 1 éven belül elkezdődni vagy addigra már szépen megvalósulni,akkor lépj tovább. Egy negatív,depis ember megmérgezi a másikat is és iszonyú sok enegriát vesz el.

2020. dec. 7. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Itt csak az a kérdés, te bírod-e. Egyetértek az előttem szólókkal, voltam ilyen helyzetben. Nekem is durván elhízott a párom, mentális is ‘lerokkant’, sajnálatból vele maradtam 3 évig. Minden percét megbántam. A sarkamra álltam és szakítottam vele, mert tudtam hogy egyikünknek sem jó ez. Mindenki érzi a másikat egy kapcsolatban, ha azt érzi nem akarsz vele lenni, lehet hogy ebbe betegszik bele. A sajnálat meg borzalmas. Nem akarok önzőnek tűnni, de a te életed. Nyilván ennyi idősen (bocsi) nem dobálózhatsz kapcsolatokkal, de egy olyanba se maradj amelyikbe beletegszel te is. Az élet mindig megy tovább, ha együtt vagytok ha nem. Nagyon aranyos vagy hogy vettél neki könyvet, akarsz segíteni ez látszik, de ahogy szokták mondani, csak azt lehet megmenteni aki akarja hogy megmentsék. Beszélj vele őszintén, a te érzéseidről, hogy neked milyen rossz így látni. Nyugodtan mondd meg neki hogy ez így neked nagyon nehéz. Hiába szereti egymást két ember ha nem megy. Próbáld vele megoldani, megbeszélni, ne hagyd ki ebből! Hátha rájön hogy neked is mekkora gondot okoz. Ha meg nem megy, ne kapaszkodj semmibe, főleg ha mérgez. De ne felejtsd el, mit veszíthetsz!

Megpróbáltam a két végletet szemléltetni, remélem bárhogy is döntesz majd azt úgy teszed ahogy TE akarod. Egy életed van, ezt ne felejtsd kérlek. Remélem segítettem!

22/L

2020. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Utolsó vagyok, bocsi a helyesírási hibákról, telefonról írtam :D
2020. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon sok hasznos tanácsot kaptam.

Még hagyok egy kis időt, hogy javuljon a helyzet és megpróbálok mindent megtenni ez idő alatt.

Nehéz mentálisan ezt bírni, de erősnek kell lennem.

Ha azt látom, hogy nincs változás vagy egyre rosszabb akkor nem látok más opciót mint a szakítást.

2020. dec. 9. 22:51
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyértermű. Ha szakítasz vele,senki sem törhet pálcát a fejed felett,hiszen Te megadtad a lehetőséget a változásra,vártál türelemmel. Aki nem el vele,nem akar változni az keressen olyat akinek így megfelel.
2020. dec. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!