Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit szólnátok ha az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ha az új lakótársatok barátnője heti többször ott lenne? Szingliként nem idegesítene ez titeket?

Figyelt kérdés
2020. dec. 7. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy szobában laksz a lakótársaddal, akkor gáz.

Ha külön szobában, akkor mi közöd hozzá?

A magad magánéletével foglalkozz.

Ha nem tetszik, költözz el.

2020. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a heti többször? Ha nagyon sokat van ott, akkor zavar, de nem azért, mert én szingli vagyok, hanem mert akkor ő is használja vizet, foglalja a fürdőszobát, és én nem olyan albérletbe akartam menni, ahol 2 embert kell folyamatosan kerülgetni, hanem csak egy lakótárs van.
2020. dec. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem zabálja ki a hűtőt, és a saját szobájukban vannak csöndben!!! akkor nem érdekel.
2020. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Legalább lenne egy tesztalanyom, akin gyakorolhatnám a talpreflexológiát.
2020. dec. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak akkor zavarna ha mi tartanánk el, értsd nálunk eszik, nálunk fürdik, nálunk használja a villanyt és egy fityinget se adna be a közösbe.
2020. dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ebben részem. Oda jutottunk, hogy a csaj állandóan nálunk volt. Még a ruháit is nálunk mosta. Amikor felszabadult egy hely felajánlottuk, hogy költözzön hozzánk de arrogánsan azt mondta, hogy hülye kéne legyen, hogy fizessen mindazért amit eddig megkapott ingyen.

Annak meg mi köze, hogy te szingli vagy? Talán áthívja néhány barátnőjét is.

2020. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mondjuk külön szobában laktok, és normálisan kezelik a helyzetet - elsősorban a lakótársad "magánterületén" és csendben, illetve ha a lakótársad szól, hogy átjönne a csaj, nem szólnék bele, úgy gondolom, ezzel valamilyen szinten még természetes is megbirkózni, ha már lakótársa van az embernek.


Viszont ha életvitelszerűen nálunk élne, vagy nem szólna róla, hogy átjön, akkor az zavarna. Az előbbi akár sértheti a bérleti szerződést is, ugyanis a bérbeadó engedélye nélkül nem lehet plusz egy embert kvázi odaköltöztetni.

Én kollégiumban voltam ehhez hasonló helyzetben, a szobatársam kb. hozzánk akarta költöztetni a barátját, sosem szólt arról, hogy átjönne, volt, hogy hajnali 1-kor jött be a gyerek (én meg fogadhattam pizsamában, vizes hajjal), aztán ha szólni mertem, én voltam a gonosz, minden nap hálát adok a Jóistennek, hogy már nem ott lakok. :D (Az egyébként nem zavart sosem, hogy én szingli voltam, hanem az zavart, hogy ők tahók.)

2020. dec. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
(Utolsó vagyok, és lány, de remélem, ettől el tudod még fogadni a válaszomat. :D )
2020. dec. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!