Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekül el, ha az érzelmek kerülnek szóba?

Figyelt kérdés
Én érzelmileg nyitott ember vagyok, megmondom amit érzek, jót is, rosszat is. A barátnőm viszont nagyon zárkózott, és ha bókolok neki, dicsérem, semmit nem reagál, eltereli a témát. Tudja hogy én mit érzek iránta, de ha ez szóba kerül, azonnal befejezi a beszélgetést, és napokig nem ír vissza. Aztán közeledik, azzal magyarázza mindig hogy neki furcsa ez, nem tud ezzel mit kezdeni. Én pedig egyre jobban azt érzem, hogy nem akar velem lenni, nem kellek neki, nem szeret. Ha ezt felhozom neki finoman, megint napokra elmenekül. Amig az érzelmek nem kerülnek szóba, addig minden jó. Miért van ez szerintetek?
2020. dec. 9. 13:24
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem a barátnőd. Csak dugó pajtik vagytok a részéről.


A "nem tud vele mit kezdeni", annyit tesz, hogy ő nem érzi ugyan azt amit te. Nem szerelmes beléd. Csak dugtok.

2020. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Ha egyoldalú, akkor miért nem mondja meg? Nagyon csalódott vagyok.
2020. dec. 9. 13:54
 13/42 A kérdező kommentje:
Szeretkezni sem nagyon akar. Sőt.. az elején azt mondta szereti a szexet, aztán kiderült hogy lényegében kb frigid.
2020. dec. 9. 13:55
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mondja meg, mert neki jó ez az állapot. Lépj te, ha ő nem akar.
2020. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Az úgy eddig nem ötlött a gondolataidba, hogy azért terel,m ert nem úgy érez, mint te? Pláne, ha utána napokra hanyagol. Ki a túró tesz ilyet, aki állítólag szereti a másikat?! Alap paraszti logikával kikövetkeztethető, hogy ő nem szeret így viszont.
2020. dec. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem hogy szeret-e, ha nem akkor mondja meg és annyi, akkor legyen boldog mással. Azt mondta ő ennyit tud nyújtani. Azt sem mondta nem szeret, de azt sem hogy igen.
2020. dec. 9. 13:58
 17/42 anonim ***** válasza:
Nem meri kimondani, hogy nem szeret, vannak ilyen emberek. Nem akar megbántani, csak így sokkal jobban bánt. Ezt kár húznod, ha ennyit tud nyújtani neked, az kevés és teljesen megértelek. Akkor viszont dobbantanod kell, bármennyire is fáj.
2020. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy felhívom most, mert én már tiszta vizet szeretnék önteni a pohárba.
2020. dec. 9. 14:20
 19/42 anonim ***** válasza:

Amondó vagyok, picit higgadj le, vegyél pár levegőt, estig gondold át és hívd fel, amikor egyikőtök se tanul/dolgozik.

Ha nem hajlandó élőben sem megbeszélni, akkor meg pláne tudd le ezzel a hívással.

2020. dec. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Azt nem akarom hogy húzza az időt, én meg hűséges típus vagyok, és csak akkor tudnék új kapcsolatba kezdeni, ha egyértelműen le van ez zárva.
2020. dec. 9. 14:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!