Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekül el, ha az érzelmek kerülnek szóba?

Figyelt kérdés
Én érzelmileg nyitott ember vagyok, megmondom amit érzek, jót is, rosszat is. A barátnőm viszont nagyon zárkózott, és ha bókolok neki, dicsérem, semmit nem reagál, eltereli a témát. Tudja hogy én mit érzek iránta, de ha ez szóba kerül, azonnal befejezi a beszélgetést, és napokig nem ír vissza. Aztán közeledik, azzal magyarázza mindig hogy neki furcsa ez, nem tud ezzel mit kezdeni. Én pedig egyre jobban azt érzem, hogy nem akar velem lenni, nem kellek neki, nem szeret. Ha ezt felhozom neki finoman, megint napokra elmenekül. Amig az érzelmek nem kerülnek szóba, addig minden jó. Miért van ez szerintetek?
2020. dec. 9. 13:24
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem is volt egy két ilyen pofon, érzelmileg és anyagilag is kihasználtak, tanultam belőle. Minél több a csalódás, annál jobban körvonalazódok ki, hogy pontosan milyen embert is keresel magad mellé és már nem ragadsz benne ilyen kapcsolatokban hónapokig. Fel a fejjel, én is megtaláltam az igazim, neked is menni fog! 🙂
2020. dec. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Egyszerre vagyok szomorú is meg dühös is.
2020. dec. 9. 14:50
 33/42 anonim ***** válasza:
Sajnálom kérdező :/ Ennek annyi. Tudom hogy rohadtul fáj de ez természetes. Ne fojtsd le az erzeseidet. Lepj ki ebből a kapcsolatból es el fog mulni az erzes es fogsz talalni olyat aki megbecsül.:)
2020. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Eddig nem néztem meg komolyabban a facebook dolgait, de most igen. Valszeg volt neki mellettem más is.
2020. dec. 9. 15:14
 35/42 anonim ***** válasza:
A férjem sem tudja kifejezni magát érzelmileg, de meghallgat és a maga módján mesél ő is az érzéseiről. És a szeretkezések érzelemdúsak. Szerintem sem szeret a lány.
2020. dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Hát ha meg valaki van neki melletted, akkor pláne jobb, ha ezt abba is hagyjátok. Hülyítsen mást.
2020. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Nincs önmagával tisztában.
2020. dec. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
De nagyon is tisztában van, csak nekem játszotta a színjátékot. Tudta végig hogy nem kellek neki. Meg ugye volt neki más is már, de hagyta hogy vergődjek mert tudta szeretem. Most meg már a telefont sem veszi fel.
2020. dec. 9. 18:24
 39/42 anonim ***** válasza:
De honnan tudod, hogy ezért nem veszi fel a telefont? Megírta, hogy ne keressed?
2020. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Nem beszél velem sehogy sem. Ez nekem pedig éppen elég.
2020. dec. 9. 20:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!