Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekül el, ha az érzelmek kerülnek szóba?

Figyelt kérdés
Én érzelmileg nyitott ember vagyok, megmondom amit érzek, jót is, rosszat is. A barátnőm viszont nagyon zárkózott, és ha bókolok neki, dicsérem, semmit nem reagál, eltereli a témát. Tudja hogy én mit érzek iránta, de ha ez szóba kerül, azonnal befejezi a beszélgetést, és napokig nem ír vissza. Aztán közeledik, azzal magyarázza mindig hogy neki furcsa ez, nem tud ezzel mit kezdeni. Én pedig egyre jobban azt érzem, hogy nem akar velem lenni, nem kellek neki, nem szeret. Ha ezt felhozom neki finoman, megint napokra elmenekül. Amig az érzelmek nem kerülnek szóba, addig minden jó. Miért van ez szerintetek?
2020. dec. 9. 13:24
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Naja, akkor részéről ez volt a lezárás. Nagyon korrekt, mit ne mondjak.
2020. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
Bizony. Nehéz lesz ezt feldolgoznom. De hogy semmire nem reagál, telefont sem veszi fel... legalább annyit mondana részéről vége, és kész.
2020. dec. 9. 20:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!