Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom (ő a nő), csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (ő a nő), csúnyán beszél velem egyfolytában és volt,hogy meg is ütött?Ti elhagynátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Próbálom röviden leírni a dolgot,a lényeg,hogy nem egyszer dühében megütött és ami betette a kaput,hogy múltkor 39 fokos lázam volt és nem hitte el.Nem volt itthon lázcsillapító,alig álltam a lábamon,megkértem hogy hozzon nekem,elkezdett velem kiabálni,hogy nekem semmi bajom,ő se szokott bevenni lázcsillapítótő nem megy sehova.Ha rajta múlt volna itt dögölhettem volna meg.Sokszor úgy beszél velem mint a kutyával, többnyire ok nélkül.Nem az a baj,hogy szól valamiért,hanem ahogy mind azt teszi.Mindenbe bele szól,hogy mit egyek,vagy mit ne,pl enni akarok tojást,rámförmed,hogy ne edd meg kell a sütihez, miközben 2 havonta süt, minden ezt úgy,hogy én vásárlok be mindig .Itt se az a baj,hogy szól,hanem ahogy.A fűtéssel is spórolok,hogy ne legyen sok a számla,de azért is leugat egyfolytában, múltkor is csak 5 percre kapcsolatam be,már elkezdett veszekedni és olyan stílusban beszél velem,hogy az ember feletti, milliószor megkértem,hogy beszéljen velem rendesen,de minimális tisztelet nem adja meg,amit én megadok neki.Nem vagyon én sem tökéletes nyilván,de én próbálok a kedvében járni.Főzök,ha úgy van mosok,teregetek,felmosok, segítek a háztartásban,nem csak ímmel ámmal.Egyszerűen nem becsül,ha beszélek erről a problémáról,vagy beszélgetni akarok,akkor csak hárítt,hogy most csak veszekedni akarok?Vagy egyszerűen hagyjam most békén.Annyiszor megkértem,hogy beszéljen velem rendesen,mindig megígérte,de 2 nap múlva kezdődik elölről.Én már tényleg mindent megpróbáltam,javasoltam neki hogy menjen el pszichológushoz,és hogy változtasson,mert elhagyom,de semmi 3 nap múlva kezdődik elölről az egész.Egyébkent ha nem így viselkedne egész jó kapcsolat lehetne,nincs unalmas életünk,elég sokat jövünk megyünk,utazunk,de neki semmi nem jó.
2020. dec. 15. 06:51
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

ma 07:41


Másfél éve élünk együtt.

2020. dec. 15. 07:54
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bántalmazó kapcsolat. Szerintem lépj ki, és utána te menj pszichológushoz, hogy segítsen feldolgozni, és egyáltalán feltárni, miért ragadtál benne.
2020. dec. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
25%

Nem akarok pszichológus lenni, de neki jó a kapcsolata az apjával?

Azok a nők nem tisztelik eléggé általában a párjukat, akik előtt gyerekkor óta nem volt férfi példakép.

Pl nekem se vette ki apám a részét a nevelésben, azt láttam mindig, hogy ordít anyámmal, később velünk is, sose tiszteltem emiatt. Sajnos nekem is ki hat ez a hozott szokás az életemre. Bár, tudom magam kontrollálni, mert szeretem a páromat, sose ártanék neki!

2020. dec. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

ma 07:59


Úgy tudom,hogy az apja is ilyen kiabálós volt, régebben még említette,hogy sokszor kiabált meg veszekedett az anyjával,de velük is.De úgy gondolom 30x évesen,azért ezt tudni kellene kezelni.Ha szeretek valakit,akkor sem beszélek így vele.Javasoltam már hónapokkal ezelőtt a pszichológust neki,csak igérgette,mint ahogy azt is,hogy nem fog velem így viselkedni.Rengetegszer megígérte,engem azért dühitt a dolog,mert egyébként nagyon jó kapcsolat lehetne,de teljesen tönkre teszi....ezeket a károkat,sebeket,amiket kettőnknek okozott a viselkedésével,nem tudom hogy ezt helyre lehet e tenni.Pedig igazán jó kapcsolat lehetne,ha tudná magát türtőztetni.

2020. dec. 15. 08:19
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor innen ered a baj.

Sajnos magától nem fog tudni változtatni, akkor sem HA ő tényleg akar. Biztos rossz neki is, hogy nem tud magának megálljt parancsolni, de sajnos neki ez a normális, rossz minta volt elotte. Elhiszem, hogy kibírhatatlan, de menjetek el szakorvoshoz, mentsétek ami menthető, persze ehhez ő is kellene...

2020. dec. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
12 évet húztam le egy ilyen kapcsolatban, sosem lesz jobb és egyre nehezebbé fogja tenni, hogy kilépj belőle. Ne ringasd magad abba az illúzióba, hogy ha te mindent megteszel, akkor majd egyszer megváltozik. Ami változni fog, az annyi, hogy egyre durvábban korlátozni fog. Nagy erő kell ahhoz, hogy az ilyen kapcsolatból kitörjön az ember és ami utána jön, az sem fáklyás felvonulás, de a lényeg, hogy egy percig sem szabad elhinni a hamis ígéreteket, nem árt a bántalmazásokról bizonyítékokat gyűjteni és ha kell, segítséget kérni.
2020. dec. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút amellett vagyok, hogy el kéne hagyd. Nem érdemled meg, hogy bántalmazzon és ne is hagyd neki. Abszolút kiveszett a szeretet belőle irántad, ennek semmi értelme.
2020. dec. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
69%

Dehogynem tudna változni ha akarna. Az én apám is ilyen volt, én is ilyen lettem. Tönkre is ment emiatt a viselkedés miatt az első kapcsolatom. Ez a lökés kellett ahhoz hogy valtozzak és észhez terjek hogy hogy bántom azokat akiket szeretek és akik szeretnek. Annak a kapcsolatnak már mindegy volt de a következőben jobban csináltam.


Másik meg hogy engedd el azt a gondolatot hogy milyen jó kapcsolat lehetne. Lehetne de nem az. Másfél éve volt megvaltozni de nem akar. Nyilván valoan nem vagy boldog egy ilyen kapcsolatban. Ami érthető is. Keress valakit aki megbecsül, ne értékeld le ennyire magad.

2020. dec. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Marhaság, velem is ordított az apám, már ha épp ott volt, és mégsem ordítok, sőt, inkább az elnyomhatóbb kategóriát képviselem, de persze próbálok ellene tenni.


Ez egy borzalmas kapcsolat, minek vagy benne? Azt hinné az ember, hogy csak szegény kiszolgáltatott nők tudnak hülyeséget csinálni, de neem, férfiak is képesek eltűrni, ha bántják őket..


Menj el, ez a nő borzalmas ember, ennél jobbat érdemel mindenki!

2020. dec. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal otthagynám. Tönkre fogsz menni mellette 30f
2020. dec. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!