Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom (ő a nő), csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (ő a nő), csúnyán beszél velem egyfolytában és volt,hogy meg is ütött?Ti elhagynátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Próbálom röviden leírni a dolgot,a lényeg,hogy nem egyszer dühében megütött és ami betette a kaput,hogy múltkor 39 fokos lázam volt és nem hitte el.Nem volt itthon lázcsillapító,alig álltam a lábamon,megkértem hogy hozzon nekem,elkezdett velem kiabálni,hogy nekem semmi bajom,ő se szokott bevenni lázcsillapítótő nem megy sehova.Ha rajta múlt volna itt dögölhettem volna meg.Sokszor úgy beszél velem mint a kutyával, többnyire ok nélkül.Nem az a baj,hogy szól valamiért,hanem ahogy mind azt teszi.Mindenbe bele szól,hogy mit egyek,vagy mit ne,pl enni akarok tojást,rámförmed,hogy ne edd meg kell a sütihez, miközben 2 havonta süt, minden ezt úgy,hogy én vásárlok be mindig .Itt se az a baj,hogy szól,hanem ahogy.A fűtéssel is spórolok,hogy ne legyen sok a számla,de azért is leugat egyfolytában, múltkor is csak 5 percre kapcsolatam be,már elkezdett veszekedni és olyan stílusban beszél velem,hogy az ember feletti, milliószor megkértem,hogy beszéljen velem rendesen,de minimális tisztelet nem adja meg,amit én megadok neki.Nem vagyon én sem tökéletes nyilván,de én próbálok a kedvében járni.Főzök,ha úgy van mosok,teregetek,felmosok, segítek a háztartásban,nem csak ímmel ámmal.Egyszerűen nem becsül,ha beszélek erről a problémáról,vagy beszélgetni akarok,akkor csak hárítt,hogy most csak veszekedni akarok?Vagy egyszerűen hagyjam most békén.Annyiszor megkértem,hogy beszéljen velem rendesen,mindig megígérte,de 2 nap múlva kezdődik elölről.Én már tényleg mindent megpróbáltam,javasoltam neki hogy menjen el pszichológushoz,és hogy változtasson,mert elhagyom,de semmi 3 nap múlva kezdődik elölről az egész.Egyébkent ha nem így viselkedne egész jó kapcsolat lehetne,nincs unalmas életünk,elég sokat jövünk megyünk,utazunk,de neki semmi nem jó.
2020. dec. 15. 06:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként ha nő lennél, már megkérdezték volna tőled, mit tud a párod, amiért ezt elviseled? Szép? Nála laksz? Többet keres nálad? Mi tart mellette?
2020. dec. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
kuka. RUN
2020. dec. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
41%

Ha férfi lennék, te pedig nő, akkor ezt válaszolnám neked:


Megérdemled, hogy így bánik veled. Te vagy a hibás, mert te választottad,most már viseld el. Ha nem tetszik, akkor keress mást, aki eltart. Biztos megunta, hogy rajta élősködsz, ő meg fáradt a sok munka miatt. Inkább ne cseszegesd, akkor majd nem lesz ilyen. De ugye, neked kell a szép nő aki eltart, bezzeg egy ronda, lúzer nő nem kell neked, pedig az milyen rendes lenne veled!


Viccen kívül: ez egy nem normális kapcsolat, ha nem hajlandó veled beszélni/változtatni, akkor hagyd el.

2020. dec. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
19%
#23: Miért tartanák el, te szerencsétlen. Ja tudom, téged biztos eltart a barátnőd és magadból indulsz ki.
2020. dec. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. SENKINEK nincs joga a másikat fizikailag bántalmazni. Egy olyan társat érdemelsz, aki szeret és tisztel.
2020. dec. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
73%
24 Ezt szokták írni a férfiak a dolgozó nőknek. De ezek szerint te vagy a szerencsétlen, hogy nem vagy képes felfogni.
2020. dec. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Ezt egy epeszu ferfi nem viselne el, tehat itt valami nagyon santit...vagy kamu a tortenet vagy a no tartja el a kerdezot, esetleg kozos a lakas ilyesmi vagy talan "tul jo no" es a kerdezo felszinesen azt gondolja ezert megeri...
2020. dec. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Anyámék ugyanezt csinálják a párjával . Ők 20 éve vannak együtt , mindketten jó nyugdíj , sportolnak , jönnek-mennek , megvan mindenük . Akármikor megyek át hozzájuk , minden kis apró sz.ron puffognak . Egyenként nagyon jó emberek , csak anyám kötekszik , a párja sokszor önző , összevesznek , aztán piszkálják, és kifigurázzák egymást . Elmentünk egyszer nyaralni: párom , ismerősök , és anyámék .Minden reggel úgy indult , hogy vita volt köztük a kávén , a bevásárláson , a készülődésen , a várakoztatáson , a beágyazáson , a kocsiban egyszer meleg van , és nincs levegő , egyszer huzat van , gyorsan mész , stb . Mondjuk mi ilyen viccelődő család vagyunk , ők tudnak magukon később nevetni , de azért sokszor besértődés is van . Mondtam anyám párjának , hogy nagyon tisztellek hogy acélsodronyból vannak az idegeid, mert ennyi cseszegetést bírni... de anyámmal sem egy lelkizésen vagyok túl , és próbálom vele megértetni , hogy ne álljon bele erőszakosan minden apró részletbe , mert tönkreteszi vele a maga és a körülötte valók életét , bár a párja is akaratos , néha önző, napi dolgok felett átsikló viselkedése kiakasztja anyám gyakorlatias énjét . Az ő életükben azért vannak szép pillanatok is , a sportban így 60-on felül is le tudják vezetni a feszültséget . Így azért 30-on túl felmerül bennem , hogy mások hogyan bírják ezt éveken keresztül tolerálni úgy, ha pl semmi extrát nem ad nekik a kapcsolat , de lábujjhegyen kell otthon lépkedni , elvárás szerint enni , ágyazni , stb . Biztos mindkettőtöknek van igazsága , a te hibáidat nem ismerjük , de meghunyászkodni , hagyni magad lealacsonyítani azt nem szavad .
2020. dec. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ,annyival kiegészíteném , hogy ők tudják hol a határ , és azért vannak gesztusok amiket megtesznek egymásnak , ennyit akartam ebből kihozni . Az nem megy hogy a másik kénye-kedve szerint rángat az életében a szájíze szerint .
2020. dec. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
62%

Hello, nem olvastam a kommenteket sőt a leírást sem teljesen. Engem a kérdés ragadott meg mint mindig ha látom hogy fizikai erőszak is társul a verbálishoz.

Nemtől függetlenül írom, senki ne tűrje az agressziót legyen az bármilyen formában. Nem elfogadható!

Ami ilyenkor elhangzik a bántalmazott fél részéről az csak kifogás, önigazolás hogy miért nem lépett.

Például:

- mert egyébként szeret

- nem mindig ilyen

- jó vele az ágyban

- hová mehetnék

- biztos csak fáradt, felidegesítették

- sok a gondja

- biztos én csinálok valamit rosszul

- nem értem az ő problémáit

- megszoktam

- megérdemlem

és sorolhatnám mert ilyenkor ezer és egy okot találunk hogy ne lépjünk le. Mondhatnám még azt is ami a leggyakrabban elhangzik: szeretem.

Tényleg???


Nem, nem szeretem, csak bent ragadtam egy kapcsolatban ami fojtogat és kérdéseket vet fel.

Még kell erősíteni önmagamat, ha kell segítséget kérek barátaimtól, családtagjaimtól, szakembertől akik kívülről látják az életemet és ezáltal reálisan tudnak gondolkodni.


Igen, tovább lépnék mielőtt elveszíteném önmagam.

2020. dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!