Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jelezzem a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem a barátomnak ezt (wc probléma)?

Figyelt kérdés

Nem lehet kulcsra zárni a barátomék lakásában a fürdőt, mivel tolóajtó van, ahol egyben a wc is van. Tegnap történt az, hogy ő hamarabb elment aludni, én még soriztam kicsikét, aztán lefekvés előtt elmentem még fürdeni egyet. Előtte kakiltam is de közben elkezdtem megengedni vizet a kádba és pont mikor ülök a vécén barátom paraszt öccse benyit mintha tök természetes lenne, nagy kamusan elnézést kér majd megjegyzi hogy fújjak azért be majd magam után mert nagyon büdös van... És röhögve visszacsukja az ajtót.


Eddig még sose volt ilyen, mivel az az etikett ha el van huzva az ajtó akkor valaki használja a fürdőt... Szerintetek mondjam ezt a barátomnak hogy mit csinált az öccse? 14 éves kis szaros amúgy... Attól félek nehogy máskor is benyisson és meglásson esetleg meztelenül... Mert most szerencsére ahogy ültem a budin semmit se látott...



2020. dec. 15. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, tényleg nagy paraszt volt a párod öccse. Én legalább ugyanannyira kellemetlenül érezném magam, mint akire rányitottam. Na mindegy is, a toló ajtón nincs valami kitüremkedő felület, amire lehet akasztani egy "foglalt" táblát? De lehet, hogy az is elég lenne, ha megkérnéd a párod, hogy beszéljen a testvérével. Itt nem is azzal van a baj, hogy rád nyitott (mert legyünk őszinték, előfordul), hanem az, hogy nem kopogott, nem kérdezett, és még bunkó is volt. Habozás nélkül szóvá tenném, de az öcsivel szerintem ne állj neki balhézni. Valószínűleg úgy se fogja megérteni a bátyja barátnőjének. Jól sejtem, hogy van ebből is némi ellenszenv benne? Ha igen, még egy ok, hogy miért ne erőlködj vele. Párodnak szóvá teszed és ennyi, utána rajta múlik minden.
2020. dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem mondd el a barátodnak, s mondd, hogy beszéljen az öccsével
2020. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne szóljatok már be neki azért, mert a szüleivel él. Nem írta, hogy mennyi idősek, gyanítom 18-20 körüliek...

Kérdező, szerintem mondd el a barátodnak, és kérd meg, hogy beszéljen az öccsével.

2020. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a barátoddal. Nyomatékosan adjátok ismét tudtára mindenkinek, hogy amikor be van húzva a tolóajtó, akkor a helyiség foglalt (mindegy, ki van bent). Az öccsét hagyd békén, nincs értelme vitatkoznod vele. Pubertáskorban van - kíváncsi (és szemtelen).
2020. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

20 évesek vagyunk a párommal.


1-es én eddig úgy érzékeltem hogy jól kijövünk egymással.

2020. dec. 15. 23:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Vinnék egy éket amit a tolóaljto alá lehet rakni ha bül van a tolható része.
2020. dec. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Belül*
2020. dec. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, belülről nyílik. Bár eddig mondom ebből sosem volt gond, kb. fél éve már gyakran alszom itt és veszem igénybe a mosdót, sose nyitott be senki, pláne nem direkt.
2020. dec. 16. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!