Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vélnétek ezt?

Figyelt kérdés
Egy ideje észrevettem, hogy a párom egy masik nőt lájkol állandóan. Nem a lájk a gond, de ezt már túlzásnak éreztem. Rákérdeztem, ki az a nő? Kikelt magából, hogy ismeri x éve, nála jobban senki nem ismeri azt a nőt, nem akar vele találkozni, tartja tőle a távolságot. Én csak azt kérdeztem, ki az a nő, erre egyből magyarázkodott hogy nem akar vele találkozni. Nekem erről a nőről akit elmondása szerint nála jobban senki nem ismer, sosem beszélt, sőt a közösségi oldalon nem is ismerősök. Ti mit gondoltok erről?
2020. dec. 16. 10:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%

Ó.

Nekem itt lenne a páromból ex.

2020. dec. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Eleve az gyanus volt, hogy miert nem vállalja fel hogy ismerősök, ha már nála jobban senki nem ismeri? Nekem is vannak férfi barátaim, akiket ismerősnek is felvállalok. De mint kiderült itt egy prostiról volt/van szó. Na nekem ilyen "férfi" nem kell. Kb a prosti lelket többre tartja mint az enyémet. Kalap-kabát!
2020. dec. 16. 10:48
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
12 Lehet, hogy most sokan hülyének fognak nézni amiatt amit írok. Nekem elég erős az intuícióm, és valami azt súgja, hogy a párod korábban visszatérő vendége volt ennek a prostinak. Nem véletlen nem ismerősök, mégis likeolgatja. A viselkedése is eléggé eltúlzott a helyzezhez képest.
2020. dec. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
A legviccesebb hogy amióta szóva tettem ezt, megszüntek a "bíztató" lájkok a hölgy irányába. Kezdem érteni miért hajtogatta hogy az a nő nem árthat neki. Saját magat nyugtatta. Az a nő drog ügyekben is benne van. Sok sok boldogságot kívánok nekik! 😁
2020. dec. 16. 10:52
 15/24 A kérdező kommentje:
13-as én is így gondolom. Behülyítette a már csak volt párom, belé szerelmes, kényszerből csinálja azt amit stb. Na köszönöm szépen, nekem ilyen buta férfi eleve nem kell, ráadásul prostinak hisz csak mert x éve ismeri.
2020. dec. 16. 10:54
 16/24 anonim ***** válasza:
80%
15 Elég nagy balfácán az a férfi, aki egy k.vának elhisz bármit is.:D A nők és az értelmes férfiak ezt tudják, majd a kedves exed is rájön egyszer. Talán.
2020. dec. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Engem már nem érdekel. Elég megalázó, hogy egy prosti lelkivilága fontosabb. Annyi esze sincs hogy felmérje, prostiról van szó, akit hiába ismer x éve, prosti aki abból él hogy... Sebaj. Legyenek nagyon boldogok.
2020. dec. 16. 11:04
 18/24 A kérdező kommentje:
És amúgy mikor mondtam neki hohy az a nő az ami, azt mondta tudja, de nagyon nehez élete volt, sajnálja. Ezt kb sírva adta elő. A lájkok bíztatasok, hogy ne csüggedjen stb. Meg hogy nála jobban senki nem ismeri azt a nőt. Ő ezt el is hiszi? Tiszta vicc. Nem is bánom hogy így történt.
2020. dec. 16. 11:10
 19/24 anonim ***** válasza:
84%

Szia !

Én büszke vagyok rád csajszi :D sokan keseregnének, és mennének a pali után, magyarázatokat kérnének, te meg kidobtad.

Lesz jobb is, ilyen miatt nem kár :)

2020. dec. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Annyira sírva védett egy hivatásos kát, hogy azt gondoltam ez bolond. Amúgy előadta a nagy drámát: neki idő kell majd keres. Hopp oké. Mire mihez? Mondtam jól van. Kitöröltem az ismerőseim közül is. Bolond az ilyen, elferdült értékrendű. Legalább megtalálta a zsák a foltját.
2020. dec. 16. 11:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!