Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire vélnétek ezt?

Figyelt kérdés

A párom egy hete kezdett dolgozni egy új munkahelyen. Amikor mesélt róla, mesélt a kollégáiról is , azt mondta, leginkább férfiakkal dolgozik, rajtuk kívül pedig csak 40-50éves nőkkel, és hogy ez milyen furcsa neki.

Nem igazán foglalkoztam a dologgal, bár ő egy kicsit panaszkodott emiatt. Tegnap megismertem egy lányt egy barátnőm révén. Mint kiderült,a lány ott dolgozik, ahol a párom, kiderült az is, hogy nagyrészt egyetemisták dolgoznak ott diákmunkán, illetve 20-25 körüli lányok. ( emellett a lány ismeri a párom, áradozott hogy milyen gáláns és humoros)


Mikor hazajött, megkérdeztem tőle, hogy még mindig feszeng e amiatt hogy férfiakkal dolgozik. Ismét nekiállt panaszkodni, hogy mennyire rossz így neki, hiányzik a fiatal társaság. Ekkor csak kiejtettem a csaj nevét, akit megismertem. Egyből szabadkozni kezdett, hogy hát igen,ő az egyetlen kolléganője de ő is kövér és csúnya ( abszolút nem az, csinos vékony lány, szolis bőr, igényes manikűr, igényes haj ...).

Elmondtam neki hogy tudom hogy hazudott, és nem értem az okát, viszont el kell gondolkoznom azon,hogy akarom e ezt így tovább.

Erre a fejemhez vágta hogy nincs még egy ilyen nem normális nő mint én,aki inkább hisz egy idegen dagadt k*vanak,mint neki...


2019. febr. 26. 10:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Jajj a kis ártatlan...:P

Tudod, legjobb védekezés mindig a támadás!

2019. febr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Azt még szeretném hozzátenni, hogy nem tanácsot szeretnék kérni, hogy mit tegyek, mert a lakás bérleti szerződésének lejártával költözöm egyből ezek után ( a felháborodásához tettlegesség is járult) , csupán szeretném érteni a dolog miértjét, hiszen nem károgtam neki soha azon, hogy ha csinos nőkkel dolgozott, az előző munkahelyein ez eleve kritérium is volt mind.Nem értem mi oka volt erre..
2019. febr. 26. 10:28
 3/23 anonim ***** válasza:
35%

Meg azt nem mondhatja hogy ajj, annxi jó csaj van a melóhelyemen, fiatalok, formásak .... Hát, azt találta ki, hogy panaszkodik a sok hüje férfimunkatársára, -elterelésként, hogy nehogy gyanút fogj.

Zsigerileg gerinctelen szegény.

Hogy tagad , méginkább.

2019. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ez a szânalmad.Én is gondolkodnêk,hogy van-e értelme.De nem csak a hazugságai miatt,hanem azért is ahogy lereagálta.Kijött a valós éne.
2019. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Sajnos igen. Pesig amúgy azt is mondhatná,elismerem, hogy ha egy lány jól néz ki, és eddig ebből sosem volt problémánk, szoktunk ilyesmiről is beszélni, ezért nem tudom mire vélni.


A kapcsolatot nem elsősorban a hazugsága, hanem a reakcioja miatt bukott meg a szememben.

2019. febr. 26. 10:33
 6/23 anonim ***** válasza:
80%

Uh... hát ez gáz.

De ebből az látszik, hogy sosem volt meg köztetek a bizalom. Mi oka lehet eltitokolni azt, hogy kikkel dolgozik? Mit reagáltál volna arra, ha csupa szép fiatal nővel dolgozik, és ezt el is mondja? Látnál ebben problémát? Az sem túl szép, hogy nem egyenesen közelítetted meg a dolgot, hanem be akartad cserkészni a keresztkérdésekkel és tetten érni. Ezt egy párkapcsolatban nem így kéne. Nem rád akarom fogni az egészet, persze, a párod alja módon viselkedik. De a bizalmatlanság mindig két emberen múlik, és érdemes körülnézni, hogy honnan ered.

2019. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%
Jól értem h megütött?
2019. febr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék,hazudott elég nagy dologban ,ami vele kapcsolatos
2019. febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Mint említettem, eddig az összes előző munkahelyén(pincérként) durván csinos nőkkel dolgozott, de nem problémáztam rajta, nem láttam értelmét.

Azok után, hogy hazudott, kíváncsi voltam igen, hogy vajon folytatja e, talán valahol azt reméltem, hogy magától elmondja, nem pedig azért, mert tudja, hogy úgyis tudom. De persze igaz, hogy eleallhattam volna azzal is,hogy "figyelj Xy , tudom, hogy hazudtál erről meg arról" . Csupán vártam, hogy esetleg meggondolja magát és igazat mondjon , anélkül hogy biztos lenne benne hogy már kiderült.

2019. febr. 26. 10:41
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért sumákolt mert vaj van a füle mögött! Egyből hazudott, még csak véletlenül se jusson eszedbe, hogy esetleg kavar egy munkatársával, mert hát férfiakkal van, de a nők közöl is mindenki idősebb, úgyhogy neeee hogy azt hidd valaki tetszik neki. Pedig de, ez biztos így van. Előrevetíti, hazudik. Szánalom. Kuka.
2019. febr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!