Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vélnétek ezt?

Figyelt kérdés
Egy ideje észrevettem, hogy a párom egy masik nőt lájkol állandóan. Nem a lájk a gond, de ezt már túlzásnak éreztem. Rákérdeztem, ki az a nő? Kikelt magából, hogy ismeri x éve, nála jobban senki nem ismeri azt a nőt, nem akar vele találkozni, tartja tőle a távolságot. Én csak azt kérdeztem, ki az a nő, erre egyből magyarázkodott hogy nem akar vele találkozni. Nekem erről a nőről akit elmondása szerint nála jobban senki nem ismer, sosem beszélt, sőt a közösségi oldalon nem is ismerősök. Ti mit gondoltok erről?
2020. dec. 16. 10:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
20 Jól tetted! Én is ezt csináltam volna. Fel a fejjel, találsz majd normális párt.
2020. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Így van. Az meg vicces, hogy férfi létére hogy lehet valaki ennyire naiv, de inkább butának mondanám. Ő baja lesz, meg a nemi bajok is, de hát aki prostiba szerelmes... 🙂
2020. dec. 16. 11:40
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem naiv, hanem buta, egy normális értékekkel rendelkező férfi megbecsül egy normális nőt, nem prostiknak kúró lájkol és áll védelmére egy normális nővel szemben :D ne szomorkodj !
2020. dec. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Szomorkodjon ilyen után, akinek két anyja van. 😁 Nagyot fog koppanni, az ő baja lesz. 🙂
2020. dec. 16. 12:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!