Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác, 90%-ban megbízha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, 90%-ban megbízható, de 10%-ban nem, mit csinálnátok, amikor épp ez a 10% történik meg?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy éreztetnétek valahogy, vagy mondanátok valamit? Nyilván nem akarom cseszegetni, de rosszul esik, amikor épp "átver". Ti hogy reagálnátok? Mondok egy példát, meg van beszélve, hogy minden nap beszélünk valahogy (tali vagy telefon), működik is, de 1-2 hetente vagy 1 nap, amikor nem jelentkezik, és annyit se ír, hogy bocs ma nem lesz időm. Tudok reagálni magamtól is, nem emiatt kérdezem, csak nem tudom túlreagálom-e, ha kicsit nem vagyok egy ilyen után kedves vele, vagy ez belefér? Más véleménye érdekel, nekem ez egy kicsit rosszul esik, én ilyet nem tudnék csinálni.
2020. dec. 17. 12:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Személyes találkozásnal nem fér bele, hogy csak szó nélkül nem jön.
2020. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%

Én nem állok az egészhez ennyire görcsösen, mint te, szóval nem tudom átérezni a problémát. Kimarad egy nap, na bumm. Én nem élem meg átverésként, megalázásként az ilyesmit, mert mindenkivel előrfodulhat ilyesmi.

Túl merev vagy szerintem, szar lehet így élni.

2020. dec. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

2-essel értek egyet. Lehet, hogy lótás-futás volt a napja, hazaért éhesen, fáradtan, teletömte a hasát, elálmosodott és megfeledkezett a "kötelező" telefonálásról.

Inkább szerintem az a gáz, hogy egy szerelmi kapcsolatban már ez megy a részedről, hogy ha a másik "hibázik" (mert ezt legföljebb hibázásnak nevezheted, semmiképp se átverésnek), akkor jön a büntetés: hogy "kicsit nem vagy vele kedves" (magyarán duzzogsz vagy bunkózol vele).

Nekem egy idő után elegem lenne abból, hogy görcsösen ügyelnem kell arra, nehogy megfeledkezzek a kötelező esti telefonálásról, mert akkor kikapok érte. Mintha egy munkahelyen lennék, ahol ha elfelejtek valamit megcsinálni, kapok a főnökömtől. Na, ha ilyen lenne a párkapcsolatom is, akkor inkább menekülnék.


Amúgy mi lenne, ha ilyenkor te hívnád fel?

2020. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
4%

Hát... ha ennyire matematikai alapokon akarod felfogni, akkor a legegyszerűbb, ha a várható élettartamából indulsz ki.


Várhatóan mondjuk még 40 évet él, ebből 90:10 arányban lesz megbízható. A legjobb lenne, ha arra figyelnél hogy a következő 36 évben legyen megbízható, és az utolsó 4-ben megbízhatatlan, akkor simán egy életet leélhetsz vele, az az utolsó pár év meg nem számít.

2020. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
De ti együtt sem vagytok, jól értem? Tulajdonképpen szabad ember, ha nem jöttök össze (miért nem?). Te sem vagy köteles vele ismerkedni, vagy mi a jó istent csináltok. Nekem ez tini szint.
2020. dec. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Írj neki ilyenkor egy üzenetet, hogy mi van vele. Ha egyáltalán nem válaszol, akkor kérd meg, hogy legközelebb legalább ennyit tegyen meg (főleg, ha személyes találkozóra nem ment el), ha ez rendszeresen fordul elő (mint ahogy a kérdésben leírtad), próbáld meg megbeszélni vele.


Egyrészt annak semmi értelme, hogy ilyenkor "büntetésből" kevésbé legyél kedves vele, ilyen játszmákba ne menj bele, de azt jelezd felé egyértelműen, hogy ez neked rosszul esik. Szvsz bármennyire elfoglalt vagy fáradt valaki, egy sms-nek bele kell férnie. Főleg, hogy jó esetben nem kötelességként vagy kényszerként éli meg az ember, hogy beszélnie "kell" a párjával, hanem szeret vele beszélni (nekem pl minél nehezebb és hosszabb napom volt, annál jobban esik egy-két perc beszélgetés azzal, akit szeretek). Persze, lehet, hogy neki szimplán nincs erre igénye, ez is oké, de akkor beszéljétek meg egyértelműen, hogy ne legyen félreértés. Pl kompromisszum lehetne, hogy nem baj, ha néha kimarad egy nap, de személyes találkozónál mindenképpen jeleznie kell, ha nem akar/tud elmenni.

2020. dec. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, ha nem jártok, akkor más a helyzet, ismerkedési szakaszban szerintem természetes, ha néha kimarad egy nap, annyi, hogy a személyes találkozóról való elmaradás ilyenkor se férjen bele.
2020. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem büntetés, hanem rosszul esik, és látszik rajtam. Nem tudom, én ha valami meg van beszélve, akkor elképzelni se tudom, hogy ne jelezzek, ha nem jön össze valami miatt. Én hiába írok neki, rossz a telefonja, és ritkán néz csak rá nagyon. De pont ezért érdekelt más véleménye, hogy lássam mennyire vagyok "szigorú" (nem tudok jobb szót, de nyilván nem tanárnéni vagyok és ő nem a diakom, mielőtt beleköt valaki).
2020. dec. 17. 14:30
 9/23 A kérdező kommentje:
#6osnak köszi a választ, az övé az egyetlen, amit tudok értékelni, és egyet is értek vele. Az a baj, hogy már szóltam neki emiatt, mégsem jelez, ha nem tud vagy nem akar beszélni / találkozni. Egyébként egy olyan eset volt, hogy vártam rá a megbeszélt időben és nem jött, na akkor mondtam, hogy legközelebb csak akkor megyek, ha előtte hív vagy ír, hogy tud jönni. Emiatt gondolom kicsit linkek őt, mert ez sem nagyon zavarta, hogy ott álltam és vártam rá a megbeszélt helyen.. Nem tudom eldönteni, hogy rendes-e mint ember, vagy inkább hagyjam..
2020. dec. 17. 14:44
 10/23 A kérdező kommentje:
Vagy másképp fogalmazok, mert ezt is félreértitek. Számítok-e neki, fontos vagyok-e neki annyira, amennyire egy kapcsolatban kell, vagy sem.. Ez az amit nem tudok eldönteni.
2020. dec. 17. 14:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!