Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác, 90%-ban megbízha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, 90%-ban megbízható, de 10%-ban nem, mit csinálnátok, amikor épp ez a 10% történik meg?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy éreztetnétek valahogy, vagy mondanátok valamit? Nyilván nem akarom cseszegetni, de rosszul esik, amikor épp "átver". Ti hogy reagálnátok? Mondok egy példát, meg van beszélve, hogy minden nap beszélünk valahogy (tali vagy telefon), működik is, de 1-2 hetente vagy 1 nap, amikor nem jelentkezik, és annyit se ír, hogy bocs ma nem lesz időm. Tudok reagálni magamtól is, nem emiatt kérdezem, csak nem tudom túlreagálom-e, ha kicsit nem vagyok egy ilyen után kedves vele, vagy ez belefér? Más véleménye érdekel, nekem ez egy kicsit rosszul esik, én ilyet nem tudnék csinálni.
2020. dec. 17. 12:52
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Azért vagyok bizonytalan, mert ő akarta ezt, hogy minden nap talizzunk, beszéljünk. Ha nem lennék fontos, akkor is akarná..? Egy kérdőjel nekem ez a srác..
2020. dec. 17. 15:38
 22/23 anonim ***** válasza:
Bocs, ha nem olvastam elég figyelmesen, de nekem még mindig nem egyértelmű, hogy milyen viszonyban vagytok pontosan. Lehet, hogy ő nem is akar semmi komolyabbat, csak néha jól jössz neki, de ennél több energiát nem akar belefektetni? Nekem kicsit ez jön le, mert az ismerkedési-udvarlási szakaszban se jellemző azért így bánni a másikkal, ez inkább akkor lehet, ha nem is akar többet. Persze ez csak tipp, de ha te komoly kapcsolatban gondolkodsz, ezt is érdemes tisztázni. Ne hagyd, hogy szórakozzon veled :)
2020. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
#22 nem tudom, mert néha olyan mintha komolyan venne, néha olyan mintha nem. Persze voltak már beszélgetések, de azokban is mindig mást mond szinte.. Tudom, hogy komolytalannak tűnik ezáltal, csak mivel nekem számít ő, emiatt reménykedem, hogy én is neki.. De ésszel tudom, hogy nem a legjobb ez az egész..
2020. dec. 18. 11:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!