Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác, 90%-ban megbízha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, 90%-ban megbízható, de 10%-ban nem, mit csinálnátok, amikor épp ez a 10% történik meg?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy éreztetnétek valahogy, vagy mondanátok valamit? Nyilván nem akarom cseszegetni, de rosszul esik, amikor épp "átver". Ti hogy reagálnátok? Mondok egy példát, meg van beszélve, hogy minden nap beszélünk valahogy (tali vagy telefon), működik is, de 1-2 hetente vagy 1 nap, amikor nem jelentkezik, és annyit se ír, hogy bocs ma nem lesz időm. Tudok reagálni magamtól is, nem emiatt kérdezem, csak nem tudom túlreagálom-e, ha kicsit nem vagyok egy ilyen után kedves vele, vagy ez belefér? Más véleménye érdekel, nekem ez egy kicsit rosszul esik, én ilyet nem tudnék csinálni.
2020. dec. 17. 12:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Most csak telefonálást/üzenetet vártál tőle hiába, vagy olyan is előfordult, hogy egy konkrét időponttal és helyszínnel megbeszélt randira egyszerűen nem jött el? Te meg ott fagyoskodtál az utcán, és vártál hiába?

Ez utóbbi valóban nagy gáz, ezért joggal vagy mérges rá.

Meg azt a nyavalyás telefonját is javíttassa meg (vagy vegyen újat), nehogy már ne lehessen felhívni emiatt!


Szóval ez egészen más lenne, mintha csak a mindennapi telefonálás maradt volna ki egyszer-kétszer.

2020. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Igen írtam, hogy volt egy ilyen alkalom, amikor ott álltam és nem jött, írtam neki nem olvasta.. Nem ért rá, utólag ezt mondta. Dolgozott és nem volt nála a telefon. Akkor mondtam, hogy többször így nem megyek csak ha szól előtte, hogy tud jönni.
2020. dec. 17. 14:57
 13/23 anonim ***** válasza:

Kerülték egymást az üzeneteink. Közben megválaszoltad, amit kérdeztem.

Hát, az tényleg nagyon gáz, ha egy megbeszélt randira nem ment el. És utána elmondta, hogy miért nem? Elfelejtette? Közbe jött valami? És mi? És miért nem tudott szólni?


Mindenesetre ez azért azt mutatja, hogy nem vagy neki túl fontos. Ill. elég bicskanyitogató, ha utólag se nagyon zavarta a dolog.

Mintha te futnál utána, ő meg úgy van veled, hogy amíg kéznél vagy, addig jó, de ha eltűnnél az életéből, nem hiányoznál neki különösebben.

2020. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ez volt a rossz, hogy nem érdekli, hogy ott állok és várok rá. Nem jelzett, nem olvasta az üzenetemet, semmi. De közben meg legtöbbször jön, ír, hív, keres, szóval nem tudom.. De vannak ilyen esetek is.
2020. dec. 17. 15:00
 15/23 A kérdező kommentje:
Igen #13 én is így érzem kicsit:( vagy nagyon, nem is tudom.. Az üzeneted felett írtam pont én is még.
2020. dec. 17. 15:01
 16/23 anonim ***** válasza:

Ja, közben írtál ismét.

12-re:

Szóval ez így akkor is gáz. Én ilyen helyzetben inkább megkérném egy munkatársamat, hogy felhívhassalak az ő telefonjáról, nehogy hiába várjál rám.

Ha dolgozik, miért nincs nála a telefonja? Bányában dolgozik vagy mi a szösz?

Ezek után megértem, hogy kiakadsz rá.

2020. dec. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Ha rákérdezek így nyíltan, hogy érdeklem-e egyébként, az gáz?
2020. dec. 17. 15:05
 18/23 A kérdező kommentje:
Azért nincs nála mert annyira rossz már, hogy lemerül ha nincs töltőn. Folyamatosan tölti emiatt.
2020. dec. 17. 15:06
 19/23 anonim ***** válasza:

17-re:

Nincs sok értelme. Azt mondaná, hogy persze, érdekled őt. Aztán vagy igazat mondott vagy nem.


18-ra:

Megmondanám neki, hogy OLDJA MEG! Vagy akkumulátort cseréltessen, vagy a telefont, vigye be szervizbe, kérjen véleményt tőlük. De OLDJA MEG! LEGYEN NORMÁLISAN MŰKÖDŐ TELEFONJA! Nem a kifogásaira vagyok kíváncsi! - Én kb. így reagálnám le ezt.

2020. dec. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Most az van, hogy meg akarja venni az enyémet, mert én újat akarok. Magyarul kb rajtam múlik a dolog.. Igen én is úgy érzem, hogy nincs értelme rákérdezni, főleg hogy hasonló dolgot kérdeztem már, és akkor is megnyugtatott, de én is úgy érzem csak azt mondta, amit hallani akartam.. Hát, nem túl jó ez a helyzet, nem szoktam ilyenben lenni egyébként, emiatt se tudom rendesen megítélni, hogy most mi van..
2020. dec. 17. 15:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!