Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van igaza bizalom témában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza bizalom témában?

Figyelt kérdés

Bizalmatlan vagyok vele, mert hazudott, több alkalommal a kapcsolatunk elején. Nem fejezem ezt ki minden nap, de ma megláttam, hogy beszélgetett egy nővel, megkérdeztem, ki az, majd kértem, mutassa meg a messengerét. Ideges lett, de ideadta, megnéztem, nem szoktam ilyet se, kb 1 éve volt ilyen utoljára.

Szóval megmutatta, akkor úgy éreztem, minden oké, nem volt benne semmi olyan, de aztán végiggondoltam, mi van, ha kitörölt belőle elemeket, olyan összefüggéstelen volt, vagy több alkalommal lezáratlan a beszélgetés. Megkértem, mutassa meg újra. Ideadta, de tiszta ideg lett, csak nyomta nekem a dumát, hogy én milyen vagyok. Mondtam neki, szükségem van erre, mert mitől kéne benne megbíznom?!

Érdekelnek a vélemények, és az is, hogy lehetne másképp a bizalmat visszaépíteni, ha nem így?



2020. dec. 17. 18:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Bizalmatlan vagyok vele, mert hazudott, több alkalommal a kapcsolatunk elején."

.

És vele maradtál.

Arra ítélted magad, hogy a fél életedet azzal töltöd, hogy megalázod magad és lealacsonyító élethelyzetekben találd magad, vagy azokat te magad teremts meg a jogos bizalmatlanságoddal?


Eleve, milyen beszélgetni valója lehet a férjemnek egy idegen nővel, aki nem a munkatársa, s a beszélgetés nem hivatalos, és akit nem ismerek, nem közös ismerősünk?!


Semmilyen.


Attól a pillanattól, hogy elfogadtad, hogy egy jellemtelen, nem őszinte ember a párod, te ugyanolyan hunyó vagy, mint ő.

2020. dec. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!