Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 évesen gyermekvállalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 évesen gyermekvállalás előtt hagytátok már el a párotokat?

Figyelt kérdés

Szeretem őt, de bizonyos okok miatt elgondolkoztam, hogy elhagyom, mert januárban betöltöm a 35-öt és nem tudok tovább várni rá....

Szeretnék gyermeket, de vele úgy érzem nem lesz lehetséges...

Kérlek akik hoztatok már meg egy ilyen döntést, meséljétek el hogy mi volt, hogy volt megbántátok e?



2020. dec. 20. 09:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
15%
37 vagyok. Soha nem akartam gyereket. De ha akartam volna, akkor már 25 éves korom előtt megszültem volna. Semmiképp se vártam volna 35 éves koromig. Tudom, hogy most ez a divat, de pár évtized múlva rá fogtok jönni, hogy elszúrtátok.
2020. dec. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%

Ülj le és próbáld meg kívülről szemlélni az életed.

Adott egy rossz kapcsolat. Ha ebbe gyereket vállaltok, attól semmi sem lesz jobb, csak rosszabb. Egy baba érkezése komoly próbatétel tud lenni, akkor is, ha stabil és szeretetteljes a kapcsolat. Rossz kapcsolatnál szinte biztos, hogy szétmentek, mire a pici ovis lesz.

Aztán kezdhetsz mindent újra 40 évesen egy gyerekkel.


Vagy: belátod, hogy nektek nincs semmi keresnivalótok egymás mellett, ha akartok gyereket, de nem egymástól. Egyikőtök se lesz fiatalabb. 35 évesen, gyerek nélkül még mindig könnyebb újrakezdeni.

2020. dec. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

köszi kedves válaszadó, nem most kezdtük a babaprojektet és ha manapság valaki 25 éves kora előtt szül, akkor lenézik hogy milyen fiatal.

Hát de igazad van, csak a szülészetek 25 pluszos anyukákkal vannak tele, de jah végülis akinek eddig nem jött össze az ássa el magát.

Mert az úgy működik, hogy 24 évesen azt mondjuk a párunknak hogy na akkor babám most azonnal gyereket csinálsz nekem, nem számít hogy még mindketten tanulunk, nem számít hogy nincs meg az anyagi biztonság, jah még az sem számít, hogy esetleg pont nincs párom, majd akkor huszonévesen elmegyek a spermabankba, vagy rögtön úgy keresek párt, hogy 24 éves vagyok és gyereket akarok most.

Igen az élet valóban ilyen egyszerű...

2020. dec. 20. 10:04
 4/32 A kérdező kommentje:

2-es köszönöm....a probléma forrása pont az hogy nem jön össze a gyermek és bizonyos okok miatt a páromat hibáztatom. (dohányzik, nem sportol, lusta)

Ezért írtam, hogy hiába szeretem őt, de úgy látom hogy nem tesz meg mindent annak érdekében, hogy összejöjjön a baba.

És én igenis elvárom, hogy leszokjon a dohányzásról ha ezzel segíthetjük a babaprojektet.

2020. dec. 20. 10:07
 5/32 anonim ***** válasza:
88%

és megnézette az úszóit? ha megfelelő a spermaszám, és a mozgásuk is, akkor nem azért nem jön össze, mert dohányzik.

Mondom ezt úgy, hogy két éve nem sikerül nekünk sem, most pedig már áldom az eget, hogy eddig nem jött össze, mert mostanában döbbentem rá, hogy a babaprojekt miatt nem is akartam észrevenni, mennyire nincs rendben a kapcsolatunk.

2020. dec. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

meg...a morfológia nem jó 2-3 %.

A cigaretta okozhatja, mégsem hajlandó letenni.

Én sportolok, egészségesen eszem, nem iszok, nem dohányzom, tömöm magamba a vitaminokat és azt látom, hogy ő max annyit tesz, hogy beszedi a vitamint amikor megkérem.

(mert magától ez sem jutna eszébe)

2020. dec. 20. 10:16
 7/32 anonim ***** válasza:
57%
és egy dohányzó, lusta embertől akarsz gyereket? biztos?
2020. dec. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

mesél 5-ös hogy mi a baj nálatok?

őszintén kíváncsi vagyok az ilyen történetekre...

félek meglépni, de érzem hogy előbb-utóbb meg kell lépnem, mert nem fog soha leszokni és ha össze is jön a baba..nem ilyen apát képzelek el mellé, aki a teraszra száműzve cigizget...

após is láncdohányos...:(

ott is mindig büdös van.

2020. dec. 20. 10:18
 9/32 A kérdező kommentje:

hát 7-es adott egy 31 éves nő aki már 6 éve volt egyedül.

(nem vagyok párkapcsolatfüggő)

adott egy hatalmas baráti társaság, rengeteg férfi akik közül egyik sem váltott ki belőle akár egy ici-pici kémiát...

aztán a lány elkezdett randizni, mert nem akart egyedül megöregedni..

fél évig randizott egy olyan sráccal, aki jó ember, de amikor megcsókolta fizikai undort érzett, rossz értelembe vett hányingerrel közben...

aztán jött ez a dohánytó lusta srác, aki végre kiváltott kémiát is belőle és amikor ő megcsókolta akkor végre nem undort váltott ki belőle , hanem izgalmat...

hát most ez van...

várhattam volna még pár évet, de 31 évesen 6 év egyedüllét után örültem hogy valaki tetszik végre...

és igen tudtam, hogy konfliktusforrás lesz a cigaretta, de azt nem gondoltam hogy 3 év után egyre kevésbé fogom tudni elviselni ezt a rossz szokást....

2020. dec. 20. 10:22
 10/32 anonim ***** válasza:
63%
5-ös vagyok, akkor viszont tényleg gáz, mintha ő nem is akarná annyira. Nálunk is egyébként az volt, h odafigyeltem az étkezésre, mozgásra, vitaminok, stb. , ő meg kinn sörözik meg cigizik a teraszon. Az elmúlt egy évben kezdtem tisztán látni, hogy igazából inkább azért mentem hozzá, mert úgy voltam vele, itt az ideje megállapodni és családot alapítani. Ő egyébként nagyon jó ember, de akkor is úgy érzem, nem passzolunk
2020. dec. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!