Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 évesen gyermekvállalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 évesen gyermekvállalás előtt hagytátok már el a párotokat?

Figyelt kérdés

Szeretem őt, de bizonyos okok miatt elgondolkoztam, hogy elhagyom, mert januárban betöltöm a 35-öt és nem tudok tovább várni rá....

Szeretnék gyermeket, de vele úgy érzem nem lesz lehetséges...

Kérlek akik hoztatok már meg egy ilyen döntést, meséljétek el hogy mi volt, hogy volt megbántátok e?



2020. dec. 20. 09:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező (#4) "És én igenis elvárom, hogy leszokjon a dohányzásról ha ezzel segíthetjük a babaprojektet." - elvárni sokmindent lehet... én se tenném le ilyen helyzetben.
2020. dec. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

jaj 5-ös jó ezt olvasni, hogy más is érez hasonlóan , mint én....én is azt érzem, hogy a párom nagyon jó ember, nagyon jó a természete, nagyon tud szeretni ki is mutatja, egy csomó olyan tulajdonsága van, ami nekem nagyon fontos egy párkapcsolatban, viszont a gyermekvállalás egy nagyon fontos dolog az életben és mit várjunk hosszú távon egy férfitól, aki nem képes letenni a cigarettát ha ez elősegíti a sikerességet...

és mióta vagytok együtt?

te már eldöntötted a szakítást vagy vársz még?

2020. dec. 20. 10:31
 13/32 anonim ***** válasza:
84%

Azok kívül, hogy passzol a kémiátok, meg ketyeg a biológiai órád, mi köt még a párodhoz, kérdező? Azt ugye tudod, hogy a leendő gyereked apjával egy életre össze lesztek kötve, akkor is, ha esetleg szétváltok a gyerek születése után?

Kívülről ez a kapcsolat nekem "ha nincs ló, jó a szamár is" dolognak tűnik.

Értem, hogy gyereket akarsz, de minél görcsösebben akarod, annak nehezebb lesz. A párod jogosan akad ki, ha elkezded piszkálni a cigivel, hiszen mindig is dohányzott. Szerintem tisztább lenne szakítani vele, mint belekényszeríteni a család dologba, ami mindkét féltől hatalmas lemondásokat vár el, mindezt úgy, hogy ti már eleve nem is passzoltok igazán.

2020. dec. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
3 éve vagyunk együtt, abból 1 éve házasok is, szóval szívás....most csak úgy vagyok. Várom, hogy ülepedjenek bennem a dolgok.
2020. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ne vállalj gyereket olyan kapcsolatban, ami egyébként is halálra van ítélve. Minél hamarabb keresel új férfit, annál több az esélye, hogy találsz!
2020. dec. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

mint írtam a legfőbb problémánk a cigaretta és ez számomra egy olyan dologgá vált, ami most már napi szintű konfliktusforrássá vált köztünk....hiába működik amúgy a kapcsolat köztünk, ezt a káros szenvedélyét egyre kevésbé tudom elfogadni, és a babaprojekt sikertelensége csak felerősíttet

bennem azt amit amúgy is utáltam.

Annak megérteni aki nem dohányzik, hogy a másik dohányzik elég nehéz.

2020. dec. 20. 11:11
 17/32 A kérdező kommentje:
5-ös jaj nagyon sajnálom...ha gondolod írj privátban és mesélj.
2020. dec. 20. 11:11
 18/32 anonim ***** válasza:
61%

#3:

Hááát..

Te végül is pont ezt csinálod most, csak 35 évesen. Nem ő a megfelelő, nem is akar tenni a gyerekért, te is érzed, hogy ez így gáz, de azért most azonnal csináljon neked gyereket, mert ideje.

Ezzel az erővel 24 évesen bemehettél volna a spermabankba, vagy egy random idegentől teherbeeshettél volna egy nyaraláson.

De oka van, hogy eddig vártál a megfelelő partnerre. Csak ott a bibi, hogy a jelenlegi párod se a megfelelő, ha nem azt érzed, hogy jó apa és jó férj lenne.

2020. dec. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

hát én nem tudom....nehéz a megfelelőt megtalálni...és az ember egy idő után beleun abba , hogy folyton a tökéleteset keresgéli....

talán csak le kell mondani a szerelemről és ennyi...

2020. dec. 20. 11:21
 20/32 anonim ***** válasza:
15%
Hát mondjuk férfiként nálam az biztosan szakító ok lenne, ha azzal szembesülnék, hogy a páromnak a "babaprojekt" fontosabb, mint a kettőnk kapcsolata. Meg az is, ha olyan dologgal kapcsolatos elvárásokkal bombáz, ami a megismerkedésünknél is adott volt. Úgyhogy Kérdező, ha a párod írna ki kérdést, azt tanácsolnám neki, hogy lépjen, hisz neki is csak egy élete van.
2020. dec. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!