Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 évesen gyermekvállalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 évesen gyermekvállalás előtt hagytátok már el a párotokat?

Figyelt kérdés

Szeretem őt, de bizonyos okok miatt elgondolkoztam, hogy elhagyom, mert januárban betöltöm a 35-öt és nem tudok tovább várni rá....

Szeretnék gyermeket, de vele úgy érzem nem lesz lehetséges...

Kérlek akik hoztatok már meg egy ilyen döntést, meséljétek el hogy mi volt, hogy volt megbántátok e?



2020. dec. 20. 09:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
23%
1-es vagyok. Bármit mondasz, eléggé el vagy késve. Szerintem egy nő, ha igazán akar gyereket, időben megtalálja annak a módját, hogy megszülje. 24 éves korotokban még tanultatok? 6 évig jártál egyetemre? Orvos vagy esetleg ügyvéd vagy? Mert felénk a nép egyszerű gyermekei 24 évesen már rég dolgoznak. De lehet mentegetőzni. A párod meg eléggé hitvány pasi lehet. Azért sok sikert kívánok, hátha esetleg összejön a dolog.
2020. dec. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
18%
És ha 24 évesen szültél volna, már lehetne egy 11 éves gyerkőcöd. Még ha egyedül nevelted volna esetleg, a gyerek akkor is meglenne.
2020. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
96%
A numero uno válaszolót remélem, egyszer valaki megtépi a fene nagy okoskodásai miatt :).
2020. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
91%
Kedves kérdező! Ne vedd zokon, de én úgy látom, hogy kezd kicsit rögeszméd lenni a gyerek dolog. Ami valahol érthető, hisz az óra neked is ketyeg. Talán kicsit erőszakosra vetted a figurát, vitaminok, szokjon le a cigiről. Sajnos a férfiak zöme nem szereti az ..aszogatást..rengeteg láncdohányos ismerősöm "csinált" elsőre gyerek. Nyilván nem azt mondom hogy a dohányzás jó dolog, de nem lehet hogy túlságosan ráfeszültél a témára, emiatt már mindenbe csak a hibát keresed. Főleg a párodban. Azt írtad 6 év után találtál rá. Ha 35 évesen újra szingli leszel,ki tudja mennyi idő után találsz megint valakit, aki ki tudja akar e egyáltalán majd gyereket. Én azt tanácsolnám, picikét vedd lazábbra. A párod ne azt érezze, hogy csak egy sperma donor.
2020. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Igazad van utolsó...tényleg már mindenben a hibát keresem....no meg most kivételesen nagyon tombolnak bennem a hormonok is...

utoljára egy éve buktam így ki emiatt..

Talán most azért, mert most döbbentem rá, hogy ezek után tényleg nincs más megoldás, csak a meddőségi központ...

2020. dec. 20. 18:16
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos hasonlón mentem keresztül mint te, gyerek még nincs, de sokat gondolkodtam rajta, hogy egy sárkány lettem, annyira görcsösen erőltetettem a gyerek témát.. rá kellett jönnöm, hogy ez nem járható út, akármennyire is vágyom a gyerekre. Hisz azzal nem leszek előrébb, ha ugyan sikerül a gyereket, de egy tönkretett apa lesz mellettem. Aki kényszerből "csinált" gyereket csak
2020. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Én sem dohányzom, utálom a cigiszagot, most meg összejöttem egy dohányzó emberrel, és minden probléma nélkül ülök vele a dohányfüstben. Nem próbálom megváltoztatni, mert az már nem ő lenne. Ezzel arra akarok célozni, hogy talán mégsem ő az igazi.

De, nem tudom mért akarsz annyira gyereket. Enélkül is lehet teljes életet élni. Engedd el magad, élvezd, hogy nem kell védekezned. Aztán ha a sors egyszer úgy akarja, lehet, hogy teherbe esel.

2020. dec. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 dizelesgozgep ***** válasza:
100%

"nem ilyen apát képzelek el mellé, aki a teraszra száműzve cigizget..."


Hát pedig ha a gyerekért nem teszi le másért sem fogja... Igazából ebben a kommentben megadtad magadnak a választ.


Abban igazuk van itt a többieknek hogy olyanért piszkálni valakit amit kapcsolat elején elfogadtál nem fair. Azonban azt gondolom ha orvosi vizsgálat kimutatja hogy tré van és azt mondják hogy a dohányzás hátráltat, akkor azért más a helyzet.

Én így biztos letenném ha szeretnék gyereket, igaz sosem dohányoztam.

De egyébként tényleg kicsit görcsös vagy. Ráadásul egy pici baba tényleg megpróbálja a legjobb kapcsolatokat is amellett h nagy öröm.

Na most ha eleve mindkettőtökben egy csomó tüske lesz mire odajuttok hát...

2020. dec. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
52%

hat figyelj, ha annyira bekattant ez a gyereltéma, és annyira akarod, akkor vállld egyedül, ha van segítséged, vagy meg tudod fizetni, anyukád, tesók etc.

Én ugyn nem önszántanból lettem egyedülalló anya, de rájöttem, hogy ez sokkal jobb, mint ami előtte volt. Mondjuk jo keresetem van, sok segítség.

2020. dec. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Én biztos elhajtanám az ilyen önző pasit. Megkeresném az igazit és annak szülnék.
2020. dec. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!