Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen kilépni egy hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kilépni egy hosszú kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Ahol évek óta együtt voltatok, ismeritek egymást, egymás családját, sok közös dolgotok, emléketek van. De úgy érzed már nem akarsz vele lenni mert kihűltek az érzelmek és egyre többet veszekedtek is. Nem bírod már mellette mert máshová vágysz.


Milyen érzés ezt meglépni és milyen érzés utána?


Bőven felnőtt korosztályról van szó.


2020. dec. 20. 11:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9 Ezt ne kezdjük el. Hosszú kapcsolatról van szó, mint a kérdés is mutatja. Egyébként nem élünk együtt, szerintem ha már addig el tudtunk volna jutni együttes erővel, nem lenne bajom.


Hisztizni, ajtót csapkodni egyébként sem szoktam. Semmilyen részletet nem írtam, de így is az fog a végén kijönni, hogy én vagyok a kifogáskereső...

2020. dec. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem pont erre gondoltam, de akkor elnézést, nem ez volt a szándékom.
2020. dec. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%

#12 Semmi gond, elfogadom az elnézéskérésed.


Azt nem szeretem ebben az oldalban, hogy mindenki azt feltételezi, hogy ha egy párkapcsolatban probléma van, akkor azt még nem próbálták megbeszélni. Holott szerintem pont az a helyzet, hogy a nem működő megbeszélések után, kétségbeesetten fordulnak az oldalhoz, hátha az itt lévők tudnak valami okosat mondani.

2020. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!