Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom képtelen elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom képtelen elfogadni, hogy már nem szeretem, tönkre akar tenni, ha elhagyom?

Figyelt kérdés

Mit lehet kezdeni egy ilyen undorito alakkal?

Allandoan fenyeget, olyanokkal hogy ram gyujtja a lakast, szet fog verni engem es a csaladtagjaimat, ki fog csinalni, lejarat a munkahelyemen, tonkretesz stb.

Mit lehet tenni?

Rendorsegen jelemtettem, de ot semmi sem erdekli.

Azt mondta az sem erdekli, ha bortonbe kerul.


2020. dec. 24. 08:09
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ennél többet szerintem nem tehetsz, bàr...letilthatod, és ne fuss vele össze.
2020. dec. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Kivel jártál Rambo és terminátor keverékével hogy ennyire erős?

Börtönbe kerülne érdekelné

2020. dec. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

En nagybeszélgetést tartottam egy hasonlo agresszor exemnek anno.


Ö olyanokon is kiakadt ha messzebbre fordultam töle az ágyon.

Rengeteget beszelgettem vele hogy bakker csak kidugtam a làbam hütöttem magam ilyeneken nem kell berágni.

Kellett pár honap hogy megtanulja kezelni az indulatait es nevetett is már néha a korábbi önmagàn hogy de hülye volt.


A szakitással az ilyenek nem tudnak megbirkozni. Pszichologushoz ugye nem mennek. Nincs altalaban az sem aki segitene nekik(marad a pia vagy haverok)

Én ugy csinàltam hogy fokozottan vezettem le magamrol.

Egyre kevesebbet voltam vele egyre kevesebbet talalkoztunk de vissza vissza jàrtam, szépen lassan koptattam el. Hogy megtanuljon nelkülem élni es szép lassan feltalálja magát nelkülem is.


Amugy szerettem vele sokmindent nekem ez nem esett nehezemre.

2020. dec. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
*szoval én nem tàmadnék hanem segiteném tullépni. Az ilyenek nem tudnak megbirkozni a belsö érzéseikkel egyedül.
2020. dec. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha fenyeget, akkor nyilván a legjobb döntés mégis vele maradni, hiszen akkor biztonságban leszel mellette.


Te magadtól vagy ennyire okos, vagy segít valaki?

2020. dec. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki lehetőséget mindezt elmondani, leírni. Magyarul tiltsd mindenhonnan.
2020. dec. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd érzelmileg manipulálni magad, beszélj szüleiddel, barátokkal, hogy tudjanak róla, esetlegesen le tudják állítani. Rendőrségre bizonyítékkal menj!
2020. dec. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mindenhonnan tiltottam, kiveve egy feluleten. Ha azon is tiltom, akkor egybol irogat a csaladtagjaimnak, barataimnak, es oket zaklatja.

Mar vagy 2 eve fokozatosan probalom megertetni vele, hogy ennek vege.

Ket eve nem is csokoloztunk, a tobbirol nem is beszelve, azt hittem egyszer majd ra fog unni, de ugy tunik ez a nap sohasem fog eljonni.

2020. dec. 24. 08:44
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Tiltsa le minden családtagot is, senki se reagáljon semmire.

Azt nem írom, hogy pár haver épp sétáljon arra, és egy félreeső helyen beszélgessen el vele...

2020. dec. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#3: egy percet sem szabad az ilyen mellett lenni és nem szabad engedni a zsarolásnsk, fenyegetésnek, nemhogy még a kérdező ápolja egy ilyen lelkét.
2020. dec. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!