Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kutyakakit hogy mossatok le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kutyakakit hogy mossatok le a cipőről? Férjem ezen veszett össze velem.

Figyelt kérdés

Kerdeztem lemosta e. Erre mondta, hol mosta volna le. Mondom a mosdóban. Szivaccsal. Erre felháborodva ő, hogy ne haragudjak, de ő nem fogja odamosni a kutyaszart...

Én mondtam, légyszíves ne beszéljen így velem.

Erre teljesen kikelt magából.

Hogy en mit hipererzekenykedek itt, lecseszett, hogy azt mondtam ne beszéljen így...

Tiszta idegbeteg...

Persze most ő van megsertodve.


2020. dec. 28. 11:12
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%
tinik
2020. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
A másik fogkeféjével.
2020. dec. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
19%
Mond neki vizet se igyon a csapból mert az még csúnyább dolgokat tartalmazott , mielőtt megtisztíttóták .. Kutya kaka aztán elsírja magát tőle a kis pasikád.. Az ilyent dobnám be a hadseregbe aztán kupálják a virág illatos kis csillám ponis elképzeléseiből!
2020. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Rakj ki nedves tirlojendőt e célra.
2020. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy én sem mosnam közvetlen oda. Szetfrocsog a kutyaszar a fogkefedre, torolkozodre.


#4 voltam.

2020. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Kicsit messzebb vannak azok... A mosdót meg ki lehet mosni utána...

És itt nem is ezen van a hangsúly. Hanem az idegbeteg reakción, ahogy viselkedik velem.

2020. dec. 28. 11:37
 7/29 anonim ***** válasza:
87%
Azt hittem, ebben a kategóriában felnőtt párkapcsolatokról van szó, nem tizenéves szintű piszlicsáré műbalhékról.
2020. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
71%

Akár lavórban is lemoshatja, de én is a mosdókagylóban szoktam.

Azt a te dolgod eldönteni, mit tűrsz el a párod tól. Ha neked ez így sok volt beszéld meg vele. Ez már csak rajrad múlik.

2020. dec. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Kádban, nagy nyomással, szivacs nélkül.
2020. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Na erre mondjak, hogy sz@r ugy.
2020. dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!