Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kutyakakit hogy mossatok le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kutyakakit hogy mossatok le a cipőről? Férjem ezen veszett össze velem.

Figyelt kérdés

Kerdeztem lemosta e. Erre mondta, hol mosta volna le. Mondom a mosdóban. Szivaccsal. Erre felháborodva ő, hogy ne haragudjak, de ő nem fogja odamosni a kutyaszart...

Én mondtam, légyszíves ne beszéljen így velem.

Erre teljesen kikelt magából.

Hogy en mit hipererzekenykedek itt, lecseszett, hogy azt mondtam ne beszéljen így...

Tiszta idegbeteg...

Persze most ő van megsertodve.


2020. dec. 28. 11:12
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

De most ki az idióta? 😀 Én?

Mert tuti azt hozza ki.

2020. dec. 28. 12:05
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

"Ne haragudj, de ott nem mosome a kutyasz@rt"

"Legyszives ne beszelj velem igy"


Hat ezek alapjan tulreagalod.


Akik lakasban laknak, azoknak kicsit maceras, en mindig az udvaron pucoltam le.

2020. dec. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Oké, de nem normális hangsúlyban mondta ezt.

Nem kedvesen. Ezért mondtam hogy ne így mondja

2020. dec. 28. 12:13
 14/29 anonim ***** válasza:
67%

Azért csak ne a csapnál (bent) mossa már le.

Én kint szoktam az udvaron a kerti csapnál, de egy tömbházba ez ugye nem kivitelezhető.

Nedves törlőkendőt javaslom én is.

A túlreagáláshoz annyit, hogy szerintem semmi durva nem volt abban amit mondott, a kutyapiszkot más szóval fejezte ki, ennyi.

Azért én cifrábban szólok oda a férjemnek ha pont olyan passzban kap el. 🤣

Ez legyen a legnagyobb gondotok, soha több.

2020. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Felmosóvödör + domesztoszos víz + szivacs, gumikesztyű. Szívesen.
2020. dec. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
73%

Előző vagyok. A kérdésre: valószínűleg nagyon frusztrálta és zavarba hozta, hogy szaros lett a cipője. Szívesen megmutatta volna anyunak pityeregve, kétségbeesett arccal, megmentésre várva, de mivel neki kellett volna a problémára megoldást találnia, ráadásul gyorsan, ez nem sikerült, belebukott. A szégyen még jobban felbőszítette, ahogy ott áll, mint egy rakás szerencsétlenség, szaros cipővel a kezében, és nem tudja, mit tegyen. A legkézenfekvőbb megoldást választotta hát: megsértődött és kihátrált. Nem irigyellek: van egy szaros cipőjű, durcás embered, akire elvileg tisztelettel kellene tekintened, mint magabiztos, életrevaló problémamegoldóra, aki a biztonságot jelenti az élet viharaiban.

Szaros még a cipő?

2020. dec. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
#15 itt sokan még wc papírt sem használnak minden alkalommal, majd pont gumikesztyűvel és domestosszal fognak szórakozni. :)
2020. dec. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
#12 nálunk a szeméttárolóban van slag. Drága panelházak. :)
2020. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
30%

Én a kakis cipőt mindenképp odakint, az ajtó előtt, udvaron vagy ha az nincs, az utcán takarítanám le, semmiképp se vinném be a fürdőszobába.

Ugyanis sajnos a piszok, meg a bacik szanaszét fröcskölnek, még akkor is, ha nem látható, de rámegy mindenre a fürdőszobában (törölközőre, fogkefére, tükörre stb).


Az más kérdés, hogy emiatt nem kell hisztirohamot kapni.

2020. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

Hogy a fenébe lép kutyaszarba bárki is, mikor a kutyatulajdonosok - saját vehemens állításuk szerint egy állatos fórumon - mindig felszedik a szart a kutya után (vagy talán mégseeeeem? *Ti ti tííííín*). Nagyobb városokban pedig a kóbor kutyákat általában befogják lakossági bejelentés nyomán.



Én utoljára talán 12 évesen léptem kutyaszarba amikor még "más idők voltak" és azóta "megváltozott a kutyatartó emberek viselkedése", mert manapság "mindig feltakarítanak"... (Na ja!)


Ezek alapján nagyon peches vagy, ha pont megtaláltad azt az egyet ami a hibahatáron volt. A férjed pedig psycho. Hol kellene lemosni? Jó, ha van kertetek slaggal akkor oké, de egy belvárosi lakásban?

2020. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!