Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kutyakakit hogy mossatok le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kutyakakit hogy mossatok le a cipőről? Férjem ezen veszett össze velem.

Figyelt kérdés

Kerdeztem lemosta e. Erre mondta, hol mosta volna le. Mondom a mosdóban. Szivaccsal. Erre felháborodva ő, hogy ne haragudjak, de ő nem fogja odamosni a kutyaszart...

Én mondtam, légyszíves ne beszéljen így velem.

Erre teljesen kikelt magából.

Hogy en mit hipererzekenykedek itt, lecseszett, hogy azt mondtam ne beszéljen így...

Tiszta idegbeteg...

Persze most ő van megsertodve.


2020. dec. 28. 11:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ez kb tini kategória legalja, ahogy vergődsz ezen a semmiségen. Egyébként férjeddel értek egyet, valóban hányingerkeltő abba a csapba mosni a kutyaszart, ami fölött fogat mosol. #15 módszerét alkalmazom én is, ha ilyen történik: felmosóvödör vagy lavór, víz, Domestos, szivacs és gumikesztyű. Semmiképp sem a csapban.
2020. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Most azóta sem szól hozzám, pedig én egy rossz szót nem mondtam neki😀 komolyan ez borzasztó...

Ennyit mondtam. Ne beszélj velem így légyszíves. Ő lehordott vagy 2-3 percen keresztül, utana én nem válaszoltam rá semmit.

Ez reggel volt.

2020. dec. 28. 14:30
 23/29 A kérdező kommentje:
Nem én vergődök hanem ő...
2020. dec. 28. 14:31
 24/29 anonim ***** válasza:
Egy nagyra nőtt kamaszhoz mentél hozzá sajnos.
2020. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz utolsó... ☹️
2020. dec. 28. 14:36
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Számomra sem opció a kézmosó, nedves törlőkendővel szoktam letörölni. Én elég ritkán lépek szarba, de van valaki a lépcsőházban aki viszont igen sűrűn, és a lépcsők szélében pucolja le a cuccost a cipőről. Elég undorító szokás és balesetveszélyes is, egyensúlyozni nehogy belelépjünk. A taki helyében sem lennék, már csak plusz összegért hajlandó felszedni, és ez ugye plusz költség, de ez sem hatja meg az illetőt.
2020. dec. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ez nem párkapcsolati kérdés.
2020. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Most akkor meg ott al a kutyagumis cipo a hazba?🤢😬


Szerintem rosszul elte meg, hogy sz@rba lepett es nem akarta bolygatni a tortenteket.

2020. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nálunk a kutya mindig oda ürít ahol éppen kiszállok a kocsiból becsukni a kaput. Eszméletlenül ráérez, pedig több méter különbséggel állok meg és nem szokásunk otthagyni, szóval mindig frisset kapok, már megszoktam, nem húzom fel magam rajta xD csoszogok a fűben kicsit, oszt jól van :D bár eleinte felgyújtottam volna a bakancsot rituálisan, de felesleges ezen mérgelődni. Ha bűdős rakd ki az erkélyre, vagy ahova lehet, csak ne vigye el kutya
2020. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!