Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány férfi miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány férfi miért ennyire gyerekesen büszke? Mi hasznuk származik belőle, hogy ennyire nem képesek változtatni? Bövebben

Figyelt kérdés

A barátom szeret, ez biztos! De, gyakran összevitázunk azon hogy kinek mennyi beszélgetés, találkozás, együtt töltött idő lenne elegendő. Most is ez történt, kicsit összekaptunk, és mondtam neki hogy részemről ha ez igy marad hogy ő ennyire leszarja akkor vége. Ez a kijelentésem után szinte végigbeszélgettük a napot, komolyabb témákról is, hihetetlenül jó volt. De azóta megint nem keres, de biztos vagyok benne hogy büszkeségből, mert hogy azt gondolhatja hogy ezzel hogy "fut" valaki után hülyét csinál magából. De mondtam hogy ez nem ilyen, hanem hogy érdekli-e egyáltalán mi van velem, szeretné e még megmutatni hogy valóban akar és velem akar lenni és szán rám több időt, mert tudom hogy lehetne.

Vagy miért viselkedik sok férfi ennyire büszkén? Miért nem képesek egy kicsit megdolgozni amijük van?

Én 24N, ő 25F


2020. dec. 29. 09:24
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mert 1,5ből egynél többször szeretnék vele találkozni?
2020. dec. 29. 10:57
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Inkább vedd észre, hogy nem illetek össze. Fiatal vagy, keress olyat, akinek hasonló az elképzelése egy kapcsolatról. Minek pedálozol ezen ennyit, szeretsz szenvedni?

Ha neked xy igényed van, az nem gyerekes. Az sem, ha szóváteszed.

De az sem gyerekes, ha valaki nem tud az igényeidnek megfelelni. Így mindketten úgy érzitek majd, hogy nem vagytok szeretve, mert a másik nem tudja az igényeiteket kielégíteni. Az viszont gyerekes dolog, ha ezen felismerés után még vergődtök. Ilyenkor kell annak jönni, hogy az egyik megy jobbra, a másik balra.

2020. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem szeret egyáltalán a “pasid”, ha szeretne időt szánna rád. Ez maximum csak szexkapcsolat. Te szóltál neki, hogy ez zavar, de füle botját sem mozgatja. Képzeld el mi lenne, ha adódna egy nagyobb probléma/ nézeteltérés. Az meg csak hab a tortán, hogy emiatt ignorál. Elég nárcisztikus jellemvonás ez a csenddel verés. Nagyon úgy tűnik, hogy leszarja az igényeid. Én kidobnám. Emiatt dobtam egy pasit legutóbb.
2020. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem büszke, hanem egy napra megerőltette magát és gondolja, az egy darabig elég lesz neked.


"szinte végigbeszélgettük a napot"

Nincs semmi dolgokotok?

Ha velem mindne nap, szinte egész nap beszélgetni akarna egy pasi, nagyomn hamar vége lenne a türelmemnek.

2020. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne raboljátok tovább egymás idejét, mások az igényeitek. TE egy kicsit ragaszkodóbb, beszédesebb vagy, ő meg nem, vagy nem érdekled annyira. Nem vagy gyerekes csak mert szóvá teszed, ami hiányzik.

Az egész napos beszélgetéssel letudta az elvárásodat, ettől nem fog megváltozni. Hagyd inkább.

2020. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

14/15 Nincs semmi dolgokotok? Vasárnap volt, meg különben sem dolgozik egyikünk sem a két ünnep között.

Most úgy érzem hagyom egy kicsit, nem fogom ráerőltetni magamat, ha ő nem tesz semmit ezért. Szerintem ha a másik nem is igényli annyira, de ha kedveli/szereti a másikat, szerintem nem nagy kérés hogy keressen többször, ez csak egy pici apróság, mert nekem fontos.

2020. dec. 29. 11:40
 17/21 anonim ***** válasza:
Végigbeszéltétek a napot? Mármint személyesen?
2020. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
nem találkoztunk személyesen már 1 hete. viberen
2020. dec. 29. 12:12
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
18 ja jó, akkor vegyük úgy hogy nem beszélgettetek.
2020. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat. Csak lebegtet.
2020. dec. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!